Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Utálnak az osztalytarsaim mit...

Utálnak az osztalytarsaim mit tegyek?

Figyelt kérdés

Holnap mennenk a plazaba azaz ők mennenek de megkerdeztem hofgy e mehetek de azt mondta cs (nevezuk cs-nek) hogy nem mert engem mindenki utal.....igaz dadogok de arrol nem tehetek

...van egy par spanom (6-7). Es cs azt mondta hogy azert utal ahogy viselkedek de szerintem normalisan vselkedek ... pl.: d oran büfög ...stbde en kulturaltan viselkedek...elnezest a helyesirasert , lehet hogy erthetetlen bocsoi iossze vok zavarodcva... :( :')



2013. jan. 26. 12:11
 1/3 Loisz ***** válasza:
65%

Útálnak ? - Meg kell keresned, miért és azon igyekezz változtatni. - Ha valami konkrétat mondanak, ami nem tetszik, azon gondolkodj el és vizsgáld meg magad,- hátha igaz.- Ne háríts azonnal, de én nem... Ha nem látsz semmit, kérdezd meg az illetőt, mi az a konkrétum, amiért utálnak... Fogadd el és változtass.

A legfontosabb pedig, hogy te szeretettel közeledj hozzájuk.

2013. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy otthon bántják, és amikor dadogsz, akkor saját maga jut eszébe, ahogy ő maga is ki van szolgáltatva otthon, és azért ezt Rád vetíti ki. Mindenesetre ha Te nem bántod, akkor valószínű hogy inkább saját magával van baja, de mivel azon nem tud változtatni, ezért Rád vetíti a dolgot.
2013. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Loisz válasza:

Útálnak ? - Meg kell keresned, miért és azon igyekezz változtatni."


nagy sz*rt, már bocs, semmin nem kell változtatnia, nem kell nekik megfelelni


".van egy par spanom (6-7)"


na, ez pont elég

2013. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!