Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen kolleganovel? Mar otthon is tiszta stressz vagyok miatta. Ferjem is eszrevette.

Figyelt kérdés

10-en vagyunk nok. A fonok is no. Kollegano allandoan leskelodik, mit csinal a masik. Hazudozik, nem dolgozik es lusta. Folyton megy a fonokhoz arulkodni, aki hisz neki ahelyett, hogy utannanezne a dolognak. Szoltunk mar neki, de az ra a valasz, hogy szegenyke kicsit lassu, nezzuk el neki.

Kozben a fonok hata mogott b@szogat mindenkit es ha elmondjuk, szoszerint letagadja a szemunkbe.

Tegnap nem dolgoztam es ez a kollegano csinalta a munkamat. Ma reggel az asztalomon egy cedula volt, hogy nagyobb korultekintest es jobb munkat var tolem. Biztos, valamit ez a szemet hazudott megint.

Hogyan nyissuk fel a fonok szemet? Mar nem merek szinte bejonni, mert nem tudom mire szamithatok. Ha hazaerek meg orakig tiszta ideg vagyok miatta.


2013. jan. 29. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már régen összefogtam volna a többiekkel és úgy leüvöltöttem volna ezt a kis rinyát, hogy csak na.
2013. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mindenkinek össze kéne fogni, és egy közös megbeszélésre ki kell hívni a főnököt. ott mindenki elmondaná, hogy elég volt belőle, mert akadályozz másokat a munkában. Ha a főnök normális akkor rájön hogy ha 9 ember ugyanazt mondja talán van némi igazság is abban amit mondanak.
2013. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak mindenki felti az allasat es mar megmondtak nekunk, ha meg egy panasz jon erre a nore, mi leszunk kirugva.

Valami miatt mindent megtehet es mindent elneznek neki.

De en mar nagyon nem birom. Elmennek, ha lenne masik munka. Axons vagyok, hogy keresek mast.

2013. jan. 29. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen töketlen főnököm, bár nálunk kicsit más volt a szitu. Abszolút elismerte a munkámat, viszont, mikor már tényleg annyi munkát tett rám, hogy kértem adjon mellém segítséget, mert nagy a hiba lehetőség, hiszen nincs időm átnézni semmit, látszólag kaptam segítséget, a másik fél mindenre rávágta, persze úgy fogja csinálni. Aztán mégsem úgy csinálta. Mikor ezt jeleztem a főnök felé egy vállrándítással elintézte, hogy nem tud mit csinálni. Hát én tudtam. Kiléptem. Azóta nagyon jól érzem magam! :-)
2013. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd túl magad a hülye kolléganőn és mosolyogj a képébe!
2013. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem tedd túl magad a hülye kolléganőn és mosolyogj a képébe!"


hát ez nagy segítség :D


amúgy tudom, hogy csak a férfi beszél belőlem, de én azt mondanám, 9-en verjétek meg a kapualjban... abból tuti tanulna


na de félretéve az fizikai erőszakot, beszédben lehetsz agresszív, hidd el többet érsz el vele, mint mosolygással, akkor csak még jobban fogja érezni magát (hiszen gondolom tudja, milyen rosszul dolgozik, és nem direkt csinálja, hanem csak ostoba hozzá)

2013. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tényleg ez a 9-en összefogós jó. 9 embert biztosan nem rúgnának ki egy miatt, aki ráadásul lassú és lusta. ha a főnökkel nem lehet így beszélni, akkor a főnök meg a csaj háta mögött fogjatok össze kilencen.

ne kommunikáljatok vele, mikor nem néz oda köpjetek a kávéjába, szórjatok rá viszkető port, legyetek vele bunkók, ne segítsetek neki, nézzétek le, utáljátok ki, látványosan suttogjatok róla, hogy milyen ocsmány, hagyjátok ki mindenből, gyűlöljétek, látványosan hanyagoljátok, mindenkin látszódjon, hogy gyűlöl vele dolgozni, egy jó szavatok se legyen hozzá, b*sszatok ki vele ott ahol csak lehet, mikor ebéd szünet van ne üljetek vele egy asztalhoz, ha odamegy hozzád rázd le és menj el tőle, ne köszönjetek neki előre és ha visszaköszöntök nézzétek le erőteljesen, piszkáljátok, b*sztassátok állandóan, vessétek a szemére, hogy megint mindent milyen szarul csinált meg, nem lehet valaki ilyen trehány, árulkodjatok ti is a főnöknek róla, undorodjatok tőle, éreztessétek vele, hogy egy utolsó féreg, az emberiség szégyene. na akkor majd magától fel fog mondani.

2013. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!