Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi van velem? Depressziós vagyok?

Mi van velem? Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem élni.Örülnék annak ha meghalnék.Nem szeretem a világot,az életemet és magamat sem.Teljesen egyedül vagyok.Amikor végig gondolom azt hogy még mi vár rám az életben akkor még jobban Komolyan örülnék annak ha végre meghalnék.Hülye vagyok ugye?Más tökre élvezi az életet én meg elidegenedek az emberektől.Ja és senkivel se tudok őszintén beszélgetni ,mert senki sem áll hozzám közel.Most mit csináljak?
2009. szept. 2. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit akarsz megbeszélni?
2009. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye!

Mennyi idős vagy?

2009. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha szeretnéd, szívesen beszélgetek veled. És megpróbálok segíteni. Nem vagy hülye! A depresszió betegség, amit meg kell gyógyítani. Hidd el, tudom mit beszélek. Segítek, ha elfogadod a segítségem.
2009. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!