Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a baj velem? Depressziós...

Mi a baj velem? Depressziós vagyok, vagy egyszerű kívülálló idióta?

Figyelt kérdés

Nagyon fura problémám van. Régóta rossz érzéseim vannak, napok óta gondolkodok az "élet nagy dolgairól", és mindig ugyanarra jutok: ez egy értékek nélküli, sz.r világ, aminek nem akarok részese lenni. Olyanokon gondolkodok, hogy fogom magam és elmegyek azonnal innen (stoppal, vagy akár gyalog is) egyedül csak úgy,kár, hogy ez nem lehetséges. Korábban ilyenkor mindig ittam, volt egy rossz időszakom, de kijöttem belőle, és azt hittem, minden ok, de semmi sem lett jó. Most viszont az alkoholt sem kívánom. Ami a legfurcsább, hogy egyáltalán nem érzem, hogy depressziós lennék, csak elég sokszor "világvége" hangulatom van.

Mi hiányzik az életemből?


2010. ápr. 30. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Neked egy kiadós szex hiányzik...
2010. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem akarsz elmenni dolgozni?
2010. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még tanulok.
2010. ápr. 30. 17:56
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem te egyszerűen csak unatkozol, túl sok időd van..............
2010. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem kívánod az alkoholt sem......úgy hogy nem tudod nagy bánatodban jó leinni magad...hát ez igazán szörnyű lehet, annyira sajnállak, biztos nehéz lehet !!!

-.-

2010. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bizony, én is szoktam ilyeneken gondolkozni. Szerintem ez azért van, mert érettebb vagy, mint a kortársaid. :)
2010. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem a legtöbb ember életébe van/volt/lesz ilyen korszak. Én pl. szeretk felszállni egy vonatra, és elmeni valahova messzire. Mondjuk egy másik világba :)
2010. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jófej lehetsz. Én is pont így vagyok vele.
2010. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is már sokszor gondolkodtam rajt, hogy elszökök... nemtetszik ez a világ. de hát hova mennék, micsinálnék? :(:S
2010. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!