Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz hagy egy...

Szerintetek az gáz hagy egy 15 éves kisvárosi fiú nyulakat tart és reggel suli előtt megy el őket etetni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kb a lakhelyemtől 2 km re van és reggel elszoktam biciklizni. Szerintetek a reggel suliba menő lányok parasztnak gondolnak e és ez nem tetszik e nekik.
2009. szept. 2. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kifejezetten aranyos :D illetve lány létemre így gondolom
2009. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tök aranyos =)
2009. szept. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. A lányokat bitos nem fogja zavarni, egy-két ilyen nagyképű fiú osztálytársad nem tudom van-e, azok lehet, hogy szólnak, de azzal meg nem kell foglalkozni, csináld azt, amit akarsz! Sok sikert!
2009. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a nyulaidat, akkor ne foglalkozz ezzel. Az égvilágon mindenbe bele lehet kötni. Nyilván olyan lánnyal lesz csak dolgod, akinek ezzel nem lesz baja és ettől nem néz le. Szerintem is jó, ha egy fiú gondoskodik állatokról. Sznob emberekkel meg gondolom te se éreznéd jól magad. Amúgy szerintem ez nem paraszt dolog. Mitől más ez, mintha lovad lenne és reggelente lecsutakolnád?
2009. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Ja kutyát sétáltatni is gáz.Sok lány osztálytársamnak van nyula(bár nyúlnak nem nevezném ezeket a tenyésztett cukiságokat) szerintük aranyos.Le is vágjátok őket vagy kedvenc?
2009. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2009. szept. 2. 19:01
 7/14 A kérdező kommentje:
Szijja.Nem kedvencek hát levágni is szoktunk meg leadni szoktam őket.Körülbelül havonta keresek rajtuk egy tízezrest.
2009. szept. 2. 19:04
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon ügyes vagy!

Még pénzt is keresel vele

Sok sikert

2009. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatestvérem 22 éves, városi fiú, és van két nyuszija. A barátnőjétől kapta őket. Csak foglalkozz a nyuszikkal nyugodtan, senki nem fog parasztnak tartani miatta. Ma már sokan tartanak nyuszit háziállatként, mármint szeretgetni, nem megenni.
2009. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%

Nekem erról a lol jutott eszembe, bocsiii:D

Parasztnak tuti nem gondolnak, aranyos dolog, meg minden, de akkoris lol:D

2009. szept. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!