Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindent elrontottam vagy még...

Pegazus900 kérdése:

Mindent elrontottam vagy még menthető vagyok?

Figyelt kérdés

Annyi lenne a kérdés most külföldön tanulok és az elején nem beszéltem senkivel mert az a félénk típus vagyok.Ami már bánok.Most lenne kedvem beszélni csak már nem úgy félek mint ha megölnének csak tudjátok félénk vagyok másokkal beszélni.

Akárkivel le blokkolok és nem jut eszembe semmi.

Szerintek?



2013. jan. 30. 17:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Sok minden nem történik itt velem azért nincs miről beszélnem.
2013. jan. 30. 17:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el kocsmázni valakikkel. Az alkohol majd megereszti a nyelved.
2013. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 qqqq147 válasza:
Hány éves vagy?? Tudnám tanácsolni, hogy egy tanfolyamra iratkozz be, mert akkor már lesz valami fogalmad a nyelvről és annak használatáról....és ha esetleg pénzügyileg nem engedheted meg magadnak valami munkát vállalj nyáron és így lesz pénzed...ja és ne légy félénk....én is voltam kinnt bécsben egy táborban és két héten át az egész napjaimat egy táborban töltöttem....rá kell venned magadat arra, hogy odamenj valamit dumálni akkár csak annyit. HOGY VAGY?? és akkor már elindul a beszélgetés....az sem lényeg, hogy helyesen mondjad a mondatokat csak valamit kotyogjál :DD remélem egy szemernyit segítettem... :D
2013. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát 14 ha jól tudnám a nyelvet lehetne már mehetnék munkába persze nem telje körűre.

Amit meg írtál meg annyi hogy ha meg is kérdem.

-Kösz jól vagyok.

-.........

-..........

-na akkor csá

2013. febr. 4. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!