Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lenne itt egy kis gondom amit...

Virág Jenő kérdése:

Lenne itt egy kis gondom amit szeretnék orvosolni, mert nem állapot. Panel lakásban lakom és a felettem élő szomszéd borzasztóan hangos és undok. Megoldás?

Figyelt kérdés
A baj az, hogy a gyerekéről van szó. Napközis.4 óra kor hozza haza az anyja és onnantól kezdve 23ig de néha éjfélig tréningezik a mennyezeten (az én szemszögemből). Egy gyerek nem gyerek ha nem játszik, de a határok megkellene hogy legyenek a gyereknevelésben. Persze anya nem dolgozik semmit, igy 7-16 ig takarit meg lakberendez. Váltásban dolgozom szóval mindegy mikor vagyok ithon, a mennyezet ritmusra jár már. Próbáltam kulturáltan beszélni velük, de válaszul azt kaptam, hogy el lesz törve a kezem. Ti hogyan oldottátok meg a helyzetet ha hangos volt a szomszédotok vagy undok?

2013. jan. 31. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
hívd ki a rendőrséget. ha miután elmegy a rendőr, és tovább szemétkedik, esetleg direkt rátesz még egy lapáttal, hívd újra. 2-3 óra alatt kihívod 3x, meg is bírságolja a végén több tízezer forintra, majd elmegy a kedve a szemétkedéstől.
2013. febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szemétkedőkkel sajnos nem lehet másként. az ilyenek nem hiszik, hogy kihívja rájuk az ember a rendőrt, amíg tényleg meg nem teszi. a rendőrnek majd nem mer visszapofázni.
2013. febr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is próbáltam a felső szomszéd zaját értelmes beszélgetéssel orvosolni, de ellenségként kezelt, aki meg akarom mondani neki, mit tehet és mit nem. nem tudja a kötelezettségeit, azt hiszi enélkül jogai vannak. szóval nem letett vele egyszer sem értelmesen megbeszélni a dolgot, és állandóan újabb szemétkedés volt a válasz. vond be a közös képviselőt is, kötelessége segíteni a vitás esetekre megoldást találni, közvetíteni a panaszos és a zajongó között. bár nálunk ez nem működött, max. a birtokvédelmi eljárás elindításában mutatott a képviselő hajlandóságot. illetve, hogy ő már rég ráhívta volna a rendőrt. na, igen, csak aztán nem az ő feje felett csinál műbalhé zajongást bosszúállás címszó alatt az eszement szomszéd.
2013. febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na igen, gondolkodtunk már rajta, hogy ki kellene hívni a hatóságot, de eddig mindig az fogott vissza, hogy gyerek zajong leginkább, de azt úgy, hogy MINDEN rá van hagyva. 26 éve lakom itt, ők meg 3 hónapja költöztek ide és már úgy érzik magukat mint a "klán feje". A főbérlővel nem érdemes beszélnem mert közeli rokonságban vannak.
2013. febr. 1. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!