Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi értelme van állandóan...

Mi értelme van állandóan hazudni olyan dolgokban amik nem visznek előrébb?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm és ő igazából ez által akar érdekesebb ember lenni,hogy állandóan hazudik, és az a baj,hogy meg is próbálja védeni a hazugságait, szóval ha valami nagyon irreálisat hazudik akkor elmondom neki,hogy ez lehetetlen, megindoklom miért, de ő kiáll mellette,hogy de már pedig ez így van ezt így olvasta, ha mondom,hogy linkelje el akkor azt mondja újságban volt,ha azt mondom mutassa az újságot akkor már nem tudja hol van.


Általában jól felismerem a hazugságot, és 10/9 alkalommal hazudik.(mikor még nem ismertem akkor egy részét elhittem annak amit mondott)

De pl. még mikor nem ismertem annyira hazudott egy olyat,hogy milyen nagy futball drukker,meg,hogy hányszor volt már kint meccseken, miket látott, aztán egyszer mondtam neki,hogy nézze a mai meccset mire "Utálom a focit,soha nem nézem" és akkor esett le,hogy ja akkor ennyit erről.

A másik pedig azt,hogy nem jegyzi meg azt sem,hogy múltkor mit hazudott és egy-egy sztorit több feldolgozásban is elmesél pár nappal később.


Értem én,hogy így akar nagyobb lenni, de akkor legalább reális dolgokat hazudjon és jegyezze meg ,hogy korábban hogyan mesélte és mindig ugyan azt adja elő, de így?!Ezt soha nem fogom megérteni...



2013. febr. 2. 15:49
 1/2 Joshy Ca$h ***** válasza:

Mániás hazudozó, így akar beilleszkedni egy társaságba, mert semmi különleges nincs benne, semmihez se ért igazán.

Szánalmas, előbb utóbb mindenki rájön és elfordulnak tőle!

2013. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez is csak 1 folyamat a sok közül :D
2013. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!