Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi értelme van élni és állandó...

Mi értelme van élni és állandóan próbálkozni?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy megszületünk ide és muszáj játszanunk ezt a játékot?

Soha semmi pozitívat nem kaptam még a szerelemtől. Csak fájdalmat, megaláztatást. A hormonjaim korán elkezdtek működni, de én magam még ma is gyereknek nézek ki, így hát nem vagyok versenyképes, nem kellek senkinek. A lányok többször gúnyoltak ki, mint ahányszor rámnéztek volna, sőt, összesen két lány volt eddigi életemben, aki úgy nézett rám, mint fiúra. Gyűlölöm a sorozatos megaláztatásokat és kudarcokat. Minden sikerül, amit akarok, bármilyen eredményt képes vagyok elérni bármilyen téren, de ez az egyetlen, amire képtelen vagyok: megvalósítani a magánéleti boldogságot. Ez az életem átka és hiába vagyok képes tanulni, hiába minden eredményem és a jó családi hátterem, mindent elront az, hogy hormonjaim vannak, hogy szerelemre van szükségem. Amióta beléptem a kamaszkorba, egy pokol az életem. Mindenki nagy jövőt jósol nekem, minden felnőtt büszke rám, de én magam már élni sem akarok, és leszarom a karrieremet, mert nyilvánvaló, hogy bármilyen sikeres leszek is, egyedül soha nem leszek boldog. NEM AKAROK ÉLNI. Nem akarok többet próbálkozni, nem akarok szerelmet. Ki akarom irtani az egészet magamból és megdögleni, mert se arra nem vagyok képes, hogy kiálljak magamért, se arra, hogy barátokat szerezzek, se arra, hogy végezzek magammal, mert folyton az anyám képét látom magam előtt. Ha ennyire leszar mindenki, akkor hiányozni se fogok senkinek.


2012. ápr. 23. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Fogadjunk, hogy te vagy a 60%-os.
2012. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
És most ,hogy ezt leirtad jobb lett?Itt nem igen fog sajnálni senki.Állj ki magadért ,légy férfi nem nyavajogj itt.Szedd össze magad és meglátod ,szép is tud lenni az élet!
2012. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Milyen 60%-os? Tudomásom szerint 69%-os vagyok...
2012. ápr. 23. 17:14
 4/17 anonim ***** válasza:

Csak mert van itt egy 60%-os aki folyton panaszkodik, hogy mennyire nem kell a lányoknak. Azt hittem te vagy...


Amúgy meg ha ilyen könnyen feladod, akkor nem is fogsz sehova jutni.

2012. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jobb lenne inkább ha nem sajnáltatnád magad.Elég szánalmas vagy.
2012. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Valóban szar, én ezért nem is játszom már ezt a "szerelmesdit", sőt emberekkel se nagyon kommunikálok, csak amennyit feltétlen muszáj. Néha napján elmegyek prostizni és ennyi :)
2012. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
próbálkozni csak a siker reményében lehet, ha olyanba próbálkozol amiben nem hiszel hogy később sikered lehet akkor minél előbb álj le vele
2012. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondod, meg se próbáljak csajozni?
2012. ápr. 23. 18:26
 9/17 anonim ***** válasza:

1.annyira nem lehetsz rusnya, hogy soha senkinek nem fogsz kelleni. vagy nem értettem egészen pontosan, amit a kinézeteddel kapcsolatban írtál.

ha úgy érzed, nem nézel ki jól, azon mindig lehet változtatni, új ruhatárral, hajjal satöbbi.

ha még így sem nézel ki jól, akkor ezt a viselkedéseddel kell egyensúlyozni, tehát legyél vicces és kedves.


2.ilyen hozzáállással persze, hogy nem jön össze semmi. nem gondolom, hogy egy ilyen szöveg után élőben mindenkivel vidám és jófej vagy. pedig ezt kellene tenni, mert mindenki szívesen van egy jókedvű emberrel.

2012. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
jajezdegagyi másnak még lába vagy karja sincs (vagy orra o__O) és örül ha levest tud enni te meg sirsz mert kangörcsöt van uncsiiii
2012. ápr. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!