Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoé909 kérdése:

Szerintetek van értelme olyan pasival lenni aki állandóan más lanyok is fut de közben tenyeren hord?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt...a tenyerén vagyok és mindent megkapom..mindent megtehetek amit akarok...ha nem tudnám azt h keresi más könnyen kapható lanyok társaságát egy kis legyottra ...annyira bánt..közben velem tervez és engem akar...hiába próbálom megbeszélni vele azt mondja h már nem csinálja mivel lebukott sokszor..de tudom h igen..csak akkor minek kellek...

2013. jan. 7. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Dobd ki,szabj határt,ennek semmi értelme. Ha kellesz neki abbahagyja ezt a dolgot :)
2013. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
egy luk vagy a sok közül :D
2013. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
dobd ki, mi van, ha egyszer talál jobb szeretőt?
2013. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

csak akkor minek vagy annyira buta hogy még mindig vele vagy? szakíts vele és kész, nem szeret már, ezt be kell látnod, még ha fáj is. illetve nem is szeretett, ha közben nem is 1x megcsalt.


18L

2013. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha a tenyerén hord, hogy tud elmenni nélküled?

Najó xd


Dobjad, vagy még sokáig fogsz ezen agyalni.........

és az évek csak telnek.

2013. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
minden nője mellett volt neki ilyen kam face oldal...ő mondta.. ha belegondolok sajnos mindebből pali ilyen..csak nem tudod...én tudom...és a tenyerén vagyok...
2013. jan. 7. 20:07
 7/18 A kérdező kommentje:
hát köszi Navorski...tudod mégis gyereket vállaltunk...mégis békemegállapodás tesz meg mindent...sajnos a kisbank meghalt...de csak úgy nem akar gyereket egy pali egy lyuknak
2013. jan. 7. 20:09
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha már eldöntötted minek kérdezed? Am a pénz nem minden :P
2013. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Hanariko ***** válasza:

nekem eléggé üti egymást ez a tenyerén hordoz dolog, meg az hogy közben mások után kajtat... hmh...

vag a tenyerén hordozás kimerül az anyagiakban és abban hogy akár te is megcsalhatnád? (lásd: bármit megtehetsz)

2013. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem volt alkalma megcsalni ...de levelezgetett ...rengeteget szenvedtünk..
2013. jan. 7. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!