Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a legjobb...

Hogyan vegyem rá a legjobb barátomat hogy kijöjjön?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy nagyon sokat kockul... egyfolytában WoW,WoW,WoW... de már nagyon idegesít...Nem tudom hogyan vegyem rá hogy ne üljön egész nap a gép előtt. Az volt legrosszabb amikor mondta hogy a wow-ba szilveszterezett... Ez nem élet... de ha ezeket mondanám neki meg hasonlók félek hogy megutálna... úgyhogy tanácsokat szeretnék :DD köszönöm :DD
2013. febr. 2. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd el a gép kábelét.
2013. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá :DD de én valami tartósabbra gondoltam és nem bántom meg :D
2013. febr. 2. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:

fiúk vagytok gondolom...Eseteleg mond neki hogy bemutatsz neki egy szép lányt ha kimegy veled :D

Vagy hogy meghívod valamire.

2013. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezek nem fognak sikerülni... ja és azt kifelejtettem hogy messze lakunk egymástól kb 20 km-re :D tehát max iskolában tudnék beszélni a fejével de a kérdés hogy hogyan? :D

:DDD

2013. febr. 2. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:

"de ha ezeket mondanám neki meg hasonlók félek hogy megutálna"


hát.. én jó ideje "tiszta" vagyok, azt mondanám, ilyet tényleg ne tegyél

most gondolod azért, mert ő nem úgy venné le, ahogy te gondoltad, én meg azt mondom azért, mert talán nem is jogos

talán nincs is közöd hozzá

értem én, hogy a barátja vagy, de valakinek egyoldalúan beleszólni az életébe..

úgy értem, ha te elvennéd tőle a játékot, akkor adj alternatívát

lehet, hogy neki nem fog megfelelni az, ami neked tetszik, és jogosan

nem minden ember egyforma

ne akard ráerőltetni a te szórakozásodat


hidd el, ez pont olyan, mint mikor jehováék kopogtatnak az ajtón, ők tényleg jót akarnak.. aztán a múltkor kénytelen voltam erőszakot alkalmazni, hogy kirúgjam őket

2013. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem akarom elvenni a játékát és az én szórakozásomat ráerőltetni... De az nem élet ami neki van hogy a nap 25 órájában a gép előtt ül :D és nem azt mondtam hogy felejtse el örökre a játékot hanem hogy mozduljon ki... Ti nem ismeritek de Ő szó szerint egész nap a gép előtt kockul :D
2013. febr. 2. 21:12
 7/8 anonim ***** válasza:

új élet váár, felejts el mindeeeent! mindent ami fáj! jövőd fényesebb, jól tudom! régóra ráájöttél... boldog élet máár csak barátok közt vár!


szerintem ezt énekeld el neki. :D

2013. febr. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ez jóó :DD
2013. febr. 3. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!