Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csábíthatnám el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábíthatnám el az egyik legjobb barátomat a pasijától, akivel már 2 éve van együtt?

Figyelt kérdés
Én 20 éves fiú vagyok a legjobb barátom pedig 18 éves és lány. Rájöttem, hogy szerelmes vagyok belé, de eddig nem sikerült külön választanom őket.
2012. dec. 13. 23:52
 1/9 mirror06 ***** válasza:
63%
Egy "legjobb baráttal" soha nem tennél ilyet. Amúgy is pofátlanság és gusztustalan harmadiknak lenni egy kapcsolatban, de hogy egy barátodat akarsz szétválasztani a párjától...
2012. dec. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Szereted őt? Akkor azt nézed ami neki a legjobb és ahogy a mellékelt ábra mutatja neki azzal a pasival a legjobb. Ha szereted őt akkor ezt elfogadod, ha viszont nem vagy hajlandó ezt elfogadni akkor inkább ne is vedd a szádra azt a szót hogy szerelem mert fogalmad sincs hogy mi az...
2012. dec. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

bizony lány és fiú barátság nem nagyon létezik az egyik mindig többet akar ... a szar csak , hogy amelyiknél én próbálkozok meg egy csokira sem jón ki kettesben velem csak ha többen vagyunk , hogy ne legyen felettetek a barátja........

A kérdésre a válasz, ha túl rámenősen próbálkozol a barátját választja és elfelejtheted örökre , hogy ebben az éltben meg szoba aljon veled a lány, tapasztalatból tudom ..... biztosan te is egy sorstársvágy 20 felül ... úgy, hogy még csók sem volt, de baráti értelemben vett barátnőboból van elég kikkel sok mindent megbeszélsz


26f

2012. dec. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

kettes menjél anyádba azzal a szappan operás szarsággal ...ha az ember szeret valakit normális, hogy vele szeretne lenne és nem azt szeretne ha mással lenne ....amit te mondasz az csak, egy önvigasztálas, - az , hogy ha valakit szeretünk és azt akarjuk, hogy velünk legyen NEM ÖNZŐSÉG HANEM JOG , mer MINDENKINEK JOGA VAN A BOLDOGSÁGHOZ .... és mindenikek joga van tenni érte , hogy boldog legyen.......

24f

2012. dec. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

"kettes menjél anyádba"


Tied hogy van?


"azzal a szappan operás szarsággal ...ha az ember szeret valakit normális, hogy vele szeretne lenne és nem azt szeretne ha mással lenne ...."


1. Ha a másik úgy dönt hogy mással akar lenni akkor azt el kell fogadni.

2. HA SZERETSZ VALAKIT AKKOR NEM AKAROD SZÉTCSESZNI A PÁRKAPCSOLATÁT (ami a jelek szerint jól működik - immár két éve), ha igen akkor azt NEM SZERELEMNEK HANEM SZ@RKAVARÁSNAK HÍVJÁK.

3. a boldogságot mások mellett (sőt egyedül is) is meg lehet ám találni, ne csinálj úgy mintha csak egy nagy Ő lenne az egész világon (elég nagy szappanoperás sz.rság lenne amivel tudod hova menj...)


"amit te mondasz az csak, egy önvigasztálas"


1. önvigasztALÁS

2. amiről én ÍROK az az önzetlen szeretet

3. amit meg te ÍRSZ az meg kisajátítás: "azt akarom hogy az ENYÉM legyen még akkor is ha ő másé akar lenni" mintha valami rohadt tulajdontárgy lenne amit muszáj megszerezned különben elkezdesz hisztizni mint egy kisgyerek...

2012. dec. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Kettes jól beszél, Négyes meg egy kretén. A kérdésre válaszolva, ha olyan jó barátja vagy, akkor nem akarnád szétgányolni a kapcsolatát. Az, hogy szerelmes vagy belé, jelen esetben a kutyát nem érdekli. Ez még jogosít fel arra, hogy belerondíts két ember kapcsolatába. Ráadásul, ha nem vevő a csaj a próbálkozásaidra, akkor még a barátságát is elveszítheted.
2012. dec. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lifeishard ***** válasza:

Ez van akkor, ha valaki először barátkozni akar, vagy hagyja, hogy alakuljon a barátság...

Kedves Kérdező!

Sehogy sem. Az, hogy "eddig", gondolom azt jelenti, hogy kitartóan próbálkozol megtörni a boldogságát. Egy jó barát tényleg ezt teszi?

2012. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te aztán igazi barát vagy!
2012. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minek az embernek ellenség ha ilyen barátai vannak. Nehogy már más boldog legyen! Csak ÉÉÉÉN Számítok. Szállj magadba és gondolkodj el azon hogyan is nevezheted magad "barátnak"
2012. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!