Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ha valaki falusi?

Nagyon ciki ha valaki falusi?

Figyelt kérdés
Félek h nem fognak elfogadni :-(
2013. febr. 3. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne hülyéskedj már!


Aki nem fogad el, az meg sem érdemel.

A normálisabb tudomásul veszi, hogy nem mindenki városi.


Megjegyzem én is falun nőttem fel. Az osztályban voltak a pestiek, a bejárósok, a koleszosok. Ez megmaradt 4 évig, de a normálisabbat nem foglalkoztatta.

Egy úgy mond "menőhöz" beugrottunk valamiért.


Nem értékmérő, hogy hol nőttél fel. A tudás annál inkább.

2013. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2013. febr. 3. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy úgy mond "menőhöz" beugrottunk valamiért. Megdöbbentem, ami náluk fogadott. Sejtheted.... Azt mondtam magamban, attól menőbb, hogy városinak mondja magát.
2013. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem , miért lenne az ?

Mivel ér többet egy városi mint egy falusi , SEMMIVEL .

Egyenrangúak vagyunk , mindaddig míg nincs saját keresetünk, vagy nem tettünk le valami "nagyot" és "értelmeset" az asztalra.

Ez számomra olyan kérdés mint, hogy "Nagyon ciki ha valaki szeret mesét nézni 30 évesen ? "

SZÓVAL HÜLYESÉG !!

Ne félj ilyenektől , ha valaki meg beszól ezért, érvelj mondjuk , hogy miért jobb hogy Te falusi vagy ....

Vagy pedig legvégső esetben , Szólj be neki valamit Te is :)

NEM AZ SZÁMÍT HOGY HONNAN JÖTTÉL HANEM AZ, HOGY MERRE TARTASZ ÉS HOGY MIT ÉRTÉL/ ÉRSZ EL eddig / a jövőben.

Attól még , hogy valaki falusi lehet, okos, jófej, menő, stb...

Az emberek fő problémája az ÁLTALÁNOSÍTÁS és az ELŐÍTÉLET.

Meg kell ismerni egy embert ahhoz , hogy elítéld vagy egyebek.

SZÓVAL fel a fejjel, én sem aggódtam a suliban, ez miatt mikor városba mentem suliba, De a fontos , NE HAGYD MAGAD, NE TE LEGYÉL A TÁPLÁLÉKLÁNC LEGALJA MERT KÜLÖNBEN BEDARÁLNAK.

Húzd ki magad , légy büszke arra amit eddig elértél.

És legyenek álmaid, céljaid a jövőre nézve.

-- egy 15 éves, középiskolás csaj--

2013. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :-)))
2013. febr. 3. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, miért lenne? Ha nem vontad ki magad a művelődésből, nem beszélsz parasztosan és haladsz a korral, miért lenne baj? :)
2013. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én élveztem mikor állatkertbe mentünk, és úgy csodálkoztak a kerítés mögött a tehénre, mint aki még sose látott ilyet, mert hát, nem is láttak :)

És még sok muris dolog volt, mert, hogy én voltam egyedül falusi, de ez sose okozott semmiféle kiközösítést, vagy bármit.

2013. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!