Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az osztályt...

Miért van az, hogy az osztálytársaim nem akarnak köszönni nekem?

Figyelt kérdés

Azt, hogy kiközösítenek már 1 és fél éve, és csak akkor szólnak nekem ha fontos, már megszoktam, de azt nem tudom megszokni, hogy még csak nem is köszönnek reggel. Fiú vagyok, nincs túl sok fiú az osztályban, és reggel ők mindig kezet fognak egymással sorban, csak engem hagynak mindig ki. A lányok közül is van pár aki kifejezetten csak nekem nem akar köszönni. Miért csinálhatják ezt?

A fiúk akkor köszönnek csak nekem az osztályból, ha reggel mikor először meglátnak, egyedül vagyok, akkor halkan mondanak egy Hellót, vagy akármit, de amúgy keresztülnéznek rajtam.


2013. febr. 5. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Bunkók ne foglakoz velük. Gondolom általános iskola? Ilyen emberek barátságára nincs is szükséged.
2013. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Középiskolások
2013. febr. 5. 22:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ennek azért sok oka lehet, ezt szerintem Te is tudod.


Nyilván valamiben különbözöl az átlagtól.

Az írásodból azt szűröm le, hogy szellemi vonalon nincs gond.


Én már pár éve végeztem a sulikkal, de emlékeim szerint azok az emberek voltak az osztály fekete bárányai, akik testileg kevésbé voltak fejlettek vagy éppen szellemileg előbb jártak pár évvel.

így látatlanba elég nehéz bármit is mondani, tanácsolni.


Nem tudom, hogy barátaid vannak-e, de szerintem mindenképpen azokra fordíts nagyobb figyelmet, az osztálytársaiddal pedig ne is foglalkozz.

Amúgy, soha nem említették, hogy mi a bajuk Veled?

2013. febr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!