Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Máshogy néznek rám az osztályt...

Máshogy néznek rám az osztálytársaim, hogy gazdag vagyok? További LENT! FONTOS

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és tehetős családból származom. Nagyon jól élünk nagy családi házban saját szobám és fürdőm van. Egy pár osztálytársam, akik ott aludtak ezeket látták, de nem tudom, hogyan viszonyultak ehhez? Esetleg máshogy néznek rám? Vagy mit gondolhatnak?

2013. febr. 3. 20:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
57%
Esetleg irigykednek, mast nem hiszem, hogy tehetnek.
2013. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Ne aggódj emiatt.. Az a lényeg, hogy te tudod a szüleid mennyit dolgoznak azért, hogy ez így legyen és sose próbálj felvágni ezzel, akkor nem lesz baj..
2013. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem azt gondolják, hogy van pénzetek, semmi több. Nem hiszem hogy nagyon érdekelné őket, hacsak nem hirdeted mindenhol.
2013. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Mi is jól élünk, de ez nekem sosem jelentett hátrányt a kapcsolatok terén. Igaz, a barátaim nagy része szintén tehetős, mert magánsuliba járok, de a legjobb barátnőm egy nagyon szegény lány, ennek ellenére már 13 éve LB-k vagyunk, semmit nem befolyásolt az anyagi helyzet. Szerintem ha rendes lány vagy, nem dicsekszel, akkor nem az anyagi helyzetedet nézik, hanem hogy milyen ember vagy. Bár nekem most van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez a kérdés egyszerű provokáció, mert sok tartalma nincs.
2013. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Nyilván tudják rólad, hogy tehetősebb családból származol. Miért viszonyulnának hozzád másként? Maradj ugyanolyan, mint eddig, és akkor ők sem fognak másként viselkedni.

Ha fontos neked a barátságuk, akkor a pénz ne legyen téma és ügyelj arra, hogy csak olyan programokat javasolj, amit ők is meg tudnak fizetni. Ne akarj jótékonykodni senki felett, mert az megalázó.

2013. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Majd nyalják a popódat, a gazdag embereknek sok talpnyalója van.
2013. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
A fürdőszoba ma már nem luxus,a családi ház sem nagy ügy.Ami tényleg nagy luxus az ehető aranylemezek,szamársajt,saját lovarda,helikopter.
2013. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Hetes, a kislány még csak 14. Majd ha nagyobb lesz és megismeri a család portfólióját is, akkor majd szabatosabban is fel tudja tenni a kérdést.:-)
2013. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Miért néznének rád másként? :) Egyik barátnőm másfélszobás panelben él az anyukájával és két húgával. Másiknak egy egész tetőre van, igazán gazdag család, szerintem az egyik legtehetősebb család a városunkban. Én úgymond átlag családhoz tartozok. Van külön szobám, tesómmal közös a fürdőnk. Aludtunk már egymásnál. Sosem csináltunk belőle gondot, akkor is simán elaludtunk amikor a panelos barátnőmnél voltunk, öten egy szobában, matracon és baromira élveztük. Őt sem szóltuk le, és gazdag barátnőnket sem beszéltük ki. Irigy sem vagyok rá, persze pár cucca jól jönne :) Egyébként korábban is tisztában voltunk vele, hogy kinek mennyi pénze van. Az öltözködéséből is látszik például.
2013. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
ha nem vagy felvágós, akkor nincs mitől félned, valószínűleg tisztelnek, hogy nem dicsekszel ezzel. Ha meg mindenkinek a menő prada táskáddal gizdulsz, akkor ne csodálkozz, ha kinéz a társadalom.
2013. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!