Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kellene tennem, hogy...

Mit kellene tennem, hogy hiszti nélkül kibírja tömegközlekedést?

Figyelt kérdés

Van egy négy éves kan törpetacskóm, az idegenekkel szemben eléggé agresszíven viselkedik (harapni még nem harapott meg senkit, de nagyon ugat, kiengedi a bűzmirigyét, régebben be is pisilt), azokkal, akik házunkba jönnek, vagy ha odakint sétáltatom pórázzal, akkor is le akar szedni mindenkit a bicikliről. Már van egy két szomszéd meg rokon akit megszokott, de ahhoz is kellett a négy év...

ha idegen helyen van, ott is nagyon ideges, de ritkán ugat, inkább csak morog, amíg az ölemben ülhet. Ha elengedem, ugyanaz van, mint otthon...


Állatorvoshoz kellene vinnem, de sajnos nem tudok vezetni, így maradna a busz, de fogalmam sincs, hogy szállíthatnám, hogy ne sérüljön meg senki... =(


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 18. 21:38
 1/8 hot_kiss válasza:
Kutyáknak nem gyártanak hordozót?
2011. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hordozó, szájkosár. és hozzá kell szoktatni, előbb-utóbb megszokja.
2011. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én szállítódoboz+ szájkosárra gondoltam...A szájkosárban tud ugatni, csak harapni nem? (tudom, hülye kérdés, de még sose láttam agresszív szájkosaras kutyát x'D)

A szállátódobozzal csak annyi a gond, hogy fogalmam sincs, hogy teszem bele anélkül, hogy ne harapná le a karom... Erre nincs valami ötletetek?

2011. júl. 18. 22:00
 4/8 A kérdező kommentje:
jav. "én IS arra gondoltam" :D
2011. júl. 18. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Tanítás! Sokat néztem a natgeot(csodálatos kutyadokit) és a kutya általában azért ideges, mert a gazda is ideges, bizonytalan.

Pl ott áll melletted pórázon. vki elmegy melletted, ha csak morogni kezd, a lábaddal KICSIT rúgd meg(ne fájjon neki, csak tereld el vele a figyelmét). Nagyon hatékony.

2011. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tényleg, nézd meg a csodálatos kutyadoki valahány részét, rengeteget tanulhatsz belőle. :D
2011. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Kolléga" megerősít :D

Ha nem akarod "bántani", taláj neki egy játékot amivel szeret játszani és azzal tereld el a figyelmét a buszon.

http://www.youtube.com/watch?v=S3XrKkrAZpY&feature=relmfu

Nem magyar, de megérted képekből!

2011. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, mindenkinek ment a zöld kéz... =)
2011. júl. 18. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!