Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londoni magyarok! Vágjátok a...

Londoni magyarok! Vágjátok a londoni tömegközlekedést? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Buszon kívül nemigen használok más közlekedési eszközt, azt viszont elég gyakran. Oysterem van, mindig feltöltöm X fonttal, és ugye a buszon levon belőle 1.30-at utanként. Én ezt eléggé sokallom, és próbálok rájönni, nincs-e olyan, mint otthon, hogy fizetek egy hónapra/hétre X összeget, és annyiért annyit utazom, amennyi jólesik? Próbáltam böngészni a neten, de az angolom elég gyenge még ehhez.
2011. okt. 16. 11:54
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Ugyan nem vagyok londoni, de voltam már párszor. Illetve vannak kint élő rokonaim. Szóval, van olyan hogy one week bus pass, és ez ha jólemlékszem 16font és akármennyit utazhatsz vele bármelyik buszon. Ugyanakkor van egyhónapos is, az őgyemlékszem anno 40font körül volt.

2011. okt. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
heti berletet tolthetsz az oysterre. zonakra van osztva es azon belul annyit utazol barmivel amennyit akarsz. ha sokat utazol jobban megeri.
2011. okt. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jelenleg a "weekly bus pass" (heti buszberlet) £17.80, ezzel 7 napig annyit buszozol, amennyit birsz. A metro (1-3 zona) £32.20, ez "one week travelcard", ez jo buszra is, de ha nem muszaj metroznod, erre ne kolts!!! :D Tovabba ha a buszt "pay as you go"-kent hasznalod, azaz mindig "kifizeted" a jegyet, akkor azt azert tudd, hogy egy napra max. £4-ot von le, az elso 3 buszozas £1.30, a 4. £0.10, es utana atvalt busz napijegyre, igy ha 10x utazol, akkor az nem £13, hanem akkor is £4. Remelem tudtam segiteni.
2011. okt. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!