Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem akarnak az emberek...

Miért nem akarnak az emberek velem facebookon (de élőben se) normálisan elbeszélgetni?

Figyelt kérdés

Iskolába járok, iskolában se nagyon beszélgetnek velem, meg ha facebookon rájuk írok ott főleg nem, és ha internetes ismerősökre írok azok se hajlandók velem úgy beszélgetni, ahogy az emberek szoktak egymással. Közös téma sok emberrel nincs sok, de van akikkel van, mégis senki nem akar normálisan. Csak én irkálok vagy beszélek, a másik meg válaszolgat, és ennyi, normális beszélgetés sose alakul ki. A másik témát se dob fel soha meg semmi, egyáltalán nem érdeklek senkit. Miért lehet ez?

Ha meg megjegyzem ezt valakinek akkor még neki áll feljebb.

18/F


2013. febr. 10. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Mert nem kedvelnek.
2013. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

A tortenet hasonlo sot borzalmasan hasonlit az enyemhez. Velem se akartak beszelni se eloben se online. En masban kerestem a hibat: h mekkora paraszt h nem ir ram meg ilyesmi..

Aztan csak gondolkodni kezdtem. Nem szeretek egyedul csondbe lenni,tarsasagi emher vagyok. ELOBEN TORTENO KAPCSOLAT!!!!!ez a legfontosabb. Facen rengeteg ember mas mint irtad nem tudsz veluk igy beszelni norkalisan. Eloben mas. Ott nem fog szo nelkul hagyni ha korrekten szolsz hozza. Ha igy se mukodik akk egy paraszt keress mast. Ne hagyd abba rengeteg ekberrel beszelgess elobe.F/15

2013. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocsi a hibakert: telorol vagyok.:)
2013. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 piriiiiii ***** válasza:
Írjál nekem, majd én beszélgetek Veled. :) 16/L
2013. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!