Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyen az aki nem szeret...

Mit tegyen az aki nem szeret élni és boldogan meghalna de nem akarja megbántani a családját?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 13:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi történt,hogy idáig jutottál,de azt soha nem feledd,hogy csak egy életed van!Én mindig azt mindom hogy senkinek nem szerzem meg azt az örömöt,hogy ne éljek!Próbáld mindenben a jót,pozítívat keresni,soha nem add fel.mert nincs az az ember a földön aki megérdemelné.hogy Fel a fejjel!!!!!
2009. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég! Nehogy meghalj,keress olyan dolgokat az életben vagy acsaládban, amik boldoggá tesznek.Hány éves vagy?Mi történt,hogy ilyen gondolataid vannak?
2009. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
...hogy te ne legyél Bocsi...
2009. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hosszú történet,lassan jutottam el idáig.kb. 2 éve jutott először eszembe az öngyilkosság.nekem a halál=boldogság.szívesen meghalnék.de nem ez a lényeg.nem tudom mit tegyek.csináljam végig az életem és várjam meg a természetes halált?nem szeretném megbántani ezzel a családomat azért nem leszek öngyilkos.
2009. szept. 6. 13:41
 5/18 anonim ***** válasza:

próbálja meg helyretenni az életét!


Igazából csak akkor veszítesz, amikor feladod a küzdelmet...

2009. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhetőnek tartok olyan körülményt, amiben már a halál megváltás, és nincs remény már a helyzetből, olyan betegség, amiből már nincs kiút, vagy olyan sérülés, kínzás, amit már semmi nem gyógyít. Hogy egy életünk van, az biztos, hogy hány szakaszban és dimenzióban, az már kérdéses.

A kérdésben említett esetnél mi a helyzet?

Én úgy gondolom, hogy akinek valahol valamikor már lejárt az ideje, az el is megy.

2009. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
a családomat nem terhelem a "lelki" problémáimmal.egyébként eléggé egyedül vagyok senkivel se szoktam az érzelmeimről beszélni.igazából nincs olyan ember aki ismerne.meg senki se foglalkozik velem.ha jövőre gondolok eszembe jut hogy még sok munka és szenvedés vár rám és semmi öröm.utoljára kb. 8 éve voltam boldog.
2009. szept. 6. 13:51
 8/18 A kérdező kommentje:
van mikor kicsit jobb kedvem van.de alapjába véve nagyon szomorú vsgyok.főleg mikor iskola van.
2009. szept. 6. 13:55
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz akár csak 1 dolgot, ami itt tart, és értelmét látod a létednek, már másképp fogod látni. Most nincs célod, pedig fiatal vagy, millió lehetőséggel. Hasonlítsd össze magad azzal az anyával, akinek huszonéves gyereke balesetben hal meg, egy volt tanárnőmmel történt, annyira összeomlott, hogy sokáig képtelen volt tanítani. Az ő gyerekének tervei voltak, imádott élni, elütötte egy autó, és mindennek vége lett hirtelen, esélye se volt túlélni, pedig ő szabályos volt. Neked miért nincs célod? Miért nincs hobbid?
2009. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

ne tegyen semmit. én se szeretek élni, egyáltalán nem, de nem tenném tönkre a családomat ezért, nem ők tehetnek róla.

játszom az eszem egész nap, hogy úgy tűnjön, mintha.

2009. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!