Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem akarom megbántani. De ha...

Nem akarom megbántani. De ha elmondom az igazat, tuti rosszul fog neki esni? (kérdés rövid magyarázat hosszu)

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, és ő már rengetegszer volt velünk bulizni, én párszor voltam náluk(kb 5x) és ebből 1x éreztem jol magamat. Egyszerüen nem tudom náluk jol érezni magamat, és más sem(van egy barinőm, ő 2x bulizott náluk, 1x türhetően, másodjára irto rosszul érezte magát ott, volt már náluk olyan is bulizni, akit én nem ismerek, és mesélte a barátnőm, hogy ő sme érezte jol magát) szval mikor náluk vagyunk, felmegyünk bulizni, és senkinek nem mutat be, most szombaton kb ott hagyott a buliban egymagam(nem tudom hol volt, állitolag keresett, de érdekes mikor kimentem kint beszélgetett az ismerőseivel) és mikor mondtam neki, hogy én nem tudok egymagam bulizni, ugy, hogy nem ismerek senkit, és rosszul esik, hogy ott hagy..

erre h : miért baj hogy ő elment? :OO

aztán mondja, hogy olyan rossz, hogy nálluk nem érzi jol magát senki, senki nem megy, ha hivja.

DE akkor tegyen ellene. Ha én hivok valakit hozzánk bulizni, mindenki jönni akar következőleg, mindig itt akar nálunk mindenki bulizni.

Szóval, hogy ő ugy tudja, hogy csak ezen a bulin éreztem magamat rosszul, de igazábol egy csomoszor roszsul érzem magamat ..:S mit tegyek? hogyan adjam tuttára ugy, hogy ne bántsam meg ?:S

17L


2011. júl. 26. 18:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

jo, kicsit hosszabban leirom: a buli elej jo volt, aztán mondta, hogy elmegy cigiért, otthagyott egymagam kb fél orára, kimentem, kb 5 percre rá, arra jött egy bandával, és mondta h menyek be vele táncolni. aztán beértünk, hirtelen h a tesoja rosszul van, kimegy vele. Fél perc nem telt el, ott volt a tesoja, kérdeztem, hogy : XY hol van? erre mondta hogy nem tudja. Erre kérdeztem, hogy: nem vagy rosszul, nem veled ment ki?

erre h nem..

utána mondtam ezt barátnőmnek, hogy akkor leakart rázni, vagy mi van? Erre hogy nem érti, miért baj ha kiment a tesojával? <-- de nem ment ki, hát ott volt mellettem:/ :SSS

aztán ugye "kiment a tesojával" kb egy orán keresztül.. :S és amikor mentem ki, akkor láttam a barátaival, és annyira rosszul esett, hogy inkább, oda sem mentem(vagyis mellettük mentem el, nem tudom hogy nem vett észre a barátnőm..:SS

2011. júl. 26. 18:41
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
most azt akarod, hogy egy buliban végig vigyázzon rád a barátnőd?Oo :D egy buli azért buli, hogy lehessen ismerkedni..nyugodtan odamehetsz másokhoz(gondolom házibuli)..az ilyeneknél teljesen logikus, hogy másokkal is ismerkedünk..
2011. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem várom el>.<-.-

de ha már elhiv bulizni(NEM HÁZIBULI) akkor gondolom azért hiv, hogy velem bulizzon, és nem hogy ott hagyon, amikor ő mindenkit ismer ott, én meg senkit(mert én nem ott lakok)

2011. júl. 26. 18:51
 4/11 A kérdező kommentje:
meg azzal van a gond, hogy hogyan mondjam el neki, (hogy ha következőleg hivna, hogy én nem érzem ott jol magamat?) és nem csak én, visszahallottam sok embertől, hogy nem érzik jol magukat ott, mert otthagyta őket meg ilyenek..
2011. júl. 26. 18:54
 5/11 anonim ***** válasza:
ja, hogy nem házibuli..:D így már értem..hát, ha vagytok olyan jóba, szerintem nyugodtan meg mondhatod neki így, hogy bocsi de így nem érzem jól magam..vagy kérd meg mutasson be pár embernek, így ha ott hagy akkor sem leszel egyedül:) ha ezt nem tudod vele megbeszélni, akkor én inkább nem mennék vele bulizni.
2011. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

:))) jo, kicsit félreérthetően irtam:))

hát mondtam neki, hogy nem éreztem jol magam, erre hogy sajnálja ( de az előző bulin, ahol a 3. barátnőnkel mentünk, akkor is ennyit válaszolt h sajnálom) :S de megsem probál semmit tenni, hogy jol érezzük magunkat, csak rávágja, hogy sajnálja:S

2011. júl. 26. 18:57
 7/11 anonim válasza:

Kerülgetheted a forro kását, megpróbálhatod ovatosan elmondani neki, de azzal nem mész semmire, sajnos csak az használ ha kerekperec megmondod neki:

Bocsi h tőlem kell megtudnod és akk elmondod mi a szitu, most azzal nem més sokra ha nem mondod el mert nem akarod megbántani, csak ovatosan kell közölni, hogy bocsi hogy pont nekem kell elmondani, meg ne sértődj meg, nem szeretnélek megbántani, és így tovvább, remélem segítettem :)

2011. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát, ezért mondom kérd meg, h mutasson be pár embernek.. vagy menjetek a 3.barátnőtökkel..és ti ketten tűnjetek el :D és majd mondjátok ti is, hogy sajnáljátok:) persze ez kicsit gyerekes viselkedés, de jobbat nem tudok..Vagy ha beszéltek is, ne hagyd, hogy egy sajnálommal le legyen zárva a téma.
2011. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ne törődik veled akkor fogd a barátnőidet és bulizzatok! Mintha ott sem lenne. Ha megjelenik..hát te meg honnan kerültél elő?? :D
2011. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De ezek szerint más barátnőid is voltak veled, akkor végülis nem egyedül hagyott. Az meg, hogy vannak más ismerősei is... nem mindenki úgy bulizik, hogy azzal a 2-3 haverral, akivel elmegy. Lehet, hogy neki például az új emberek megismerése a jobb szórakozás. Vagy ott volt egy másik társaság akiknek megörült, mert mondjuk régen találkozott velük, vagy amúgy is csak egyszerűen bírja őket.

Szerintem az a megoldás, hogyha hív, hívj magaddal több barátodat is, aztán akkor tuti nem leszel egyedül, ő meg ilyen személyiség, szerintem nem kell megváltoztatni :)

2011. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!