Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem akarom megbántani. De ha...

Nem akarom megbántani. De ha elmondom az igazat, tuti rosszul fog neki esni? (kérdés rövid magyarázat hosszu)

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, és ő már rengetegszer volt velünk bulizni, én párszor voltam náluk(kb 5x) és ebből 1x éreztem jol magamat. Egyszerüen nem tudom náluk jol érezni magamat, és más sem(van egy barinőm, ő 2x bulizott náluk, 1x türhetően, másodjára irto rosszul érezte magát ott) szval mikor náluk vagyunk, felmegyünk bulizni, és senkinek nem mutat be, most szombaton kb ott hagyott a buliban egymagam(nem tudom hol volt, állitolag keresett, de érdekes mikor kimentem kint beszélgetett az ismerőseivel) és mikor mondtam neki, hogy én nem tudok egymagam bulizni, ugy, hogy nem ismerek senkit, és rosszul esik, hogy ott hagy..

erre h : miért baj hogy ő elment? :OO

nem értem, aztán mondja, hogy olyan rossz, hogy nálluk nem érzi jol magát senki, senki nem megy, ha hivja.

DE akkor tegyen ellene. Ha én hivok valakit hozzánk bulizni, mindenki jönni akar következőleg, mindig itt akar nálunk mindenki bulizni.

Szóval, hogy ő ugy tudja, hogy csak ezen a bulin éreztem magamat rosszul, de igazábol egy csomoszor roszsul érzem magamat ..:S mit tegyek? hogyan adjam tuttára ugy, hogy ne bántsam meg ?:S

17L


2011. júl. 26. 17:26
 1/6 A kérdező kommentje:
ha valamit nem értetek, nyugodtan kérdezzetek:))
2011. júl. 26. 17:26
 2/6 A kérdező kommentje:
ja, és sokszor volt hogy hivott, de én sokszor mondtam már le, mert nem akarom kidobni a pénzt, ha egyszerüen nem érzem ott jol magamat náluk(messze lakik, koliban szobatársak voltunk)
2011. júl. 26. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, h te azért mész hozzá bulizni, hogy VELE bulizz, ergó ne hagyjon ott. De szívesen bulizol a barátaival, ha BEMUTAT nekik. Amúgy meg, ha láttad, h ott van az ismerőseivel, te is odamehetsz ám, h sziasztok, xy vagyok, a z barátja, és simán belefolysz a társalgásba. Nem annyira nehéz dolog:)
2011. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

jo, kicsit hosszabban leirom: a buli elej jo volt, aztán mondta, hogy elmegy cigiért, otthagyott egymagam kb fél orára, kimentem, kb 5 percre rá, arra jött egy bandával, és mondta h menyek be vele táncolni. aztán beértünk, hirtelen h a tesoja rosszul van, kimegy vele. Fél perc nem telt el, ott volt a tesoja, kérdeztem, hogy : XY hol van? erre mondta hogy nem tudja. Erre kérdeztem, hogy: nem vagy rosszul, nem veled ment ki?

erre h nem..

utána mondtam ezt barátnőmnek, hogy akkor leakart rázni, vagy mi van? Erre hogy nem érti, miért baj ha kiment a tesojával? <-- de nem ment ki, hát ott volt mellettem:/ :SSS

aztán ugye "kiment a tesojával" kb egy orán keresztül.. :S és amikor mentem ki, akkor láttam a barátaival, és annyira rosszul esett, hogy inkább, oda sem mentem(vagyis mellettük mentem el, nem tudom hogy nem vett észre a barátnőm..:SS

2011. júl. 26. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:

A második alkalomnál a buli kellős közepén a díszes társaságot ott hagytam volna. Ilyenkor én angolosan távozom.

Velem is megtörtént, hogy magamra hagytak. Tudom mit éreztél akkor!

2011. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem tudtam lelépni. nincsen busz, én pedig messze lakok.:))
2011. júl. 26. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!