Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy fogalmazzam...

Nem tudom, hogy fogalmazzam meg. Egyszerűen megváltoztam. és gátlásos lettem, meg néha visszahúzódós. Hogy tudnék újra a régi lenni?!

Figyelt kérdés
Holott régebben 1-2 hónappal ezelőtt tudtam élni a pillanatnak, mindent meg mertem tenni és így boldog voltam is. Nem tudom mi történhetett velem.

2013. febr. 11. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki, hogy mitől változtál meg, mennyi idős vagy, milyen nemű, stb., mert ez így édeskevés...
2013. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aha. Szóval elérted a 13-14-15-16. életévedet. Ezt kamaszkornak hívják, orvosi eset, ha valaki nem változik meg. A gyökere hormonális eredetű, és sok mindent meg kell tanulni pár év alatt. De 20 éve korra mindenki beáll a tényleges életstílusába. Talán lehetséges néhány problémás eset is.

Ne foglalkozz vele, ez lényeges. Illetve fogadd el önmagad, ha pedig valami gondod van, keress bizalmast, akivel megbeszéled. Alapesetben a szüleid. A gátlásosság oka a bizonytalanság, ezért kell megbeszélni. És ha türelemmel vagy, minden megoldódik. Állítólag másrészt ennek ellenére ez a legszebb korszak az ember életében. Én is állítom.

2013. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!