Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetemista csajok! Ti egyutt...

Egyetemista csajok! Ti egyutt birnatok lakni egy ilyen csajjal? Vagy csaken vagyok tul szorszalhasogato?

Figyelt kérdés
Egy regi osztalytarsammal es egy baratnommel lakok egy lakasban. A baratnom kb velem egy hullamhosszon van, a volt osztalytarsam viszont nagyon fura. Pl o nem eszik feher kenyeret, csak Graham kenyeret, vagy barnat vagy a jo eg tudja, milyet; nem hasznal cukrot sem, hanem csak edesitoszert, nem eszek szalmakrumplit esigy tovabb... Hogy lehet az ilyen helyzetet kezelni?
2013. febr. 14. 16:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem közös kaján éltek nem? Ha mindenkinek van egy polca a hűtőben ami a sajátja, akkor nincs probléma. Te is és ő is eszi amit jónak lát.
2013. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen, de ugy gondoltuk, hogy osszedobunk penzt olyan dolgokra, amit kozosen eszunk, de neki nem kell olyan kenyer, amilyen nekunk....
2013. febr. 14. 16:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor ti ketten összedobjátok a pénzt ő meg vesz olyan kenyeret magának amilyet akar. Beszéljétek meg vele, de egy ilyen szokás miatt nem kell megbántani őt.
2013. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
52%
Akkor értelemszerűen azt nem a közösből veszitek. Nem kényszerítheti rád az ő életformáját.
2013. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezen miért kell fennakadni? Biztos te is eszel olyan dolgot, amit a másik kettő ember nem szeret(édesség, süti, joghurt stb..) és azt megveszed magadnak, és te megeszed. Akivel egy kaját esztek majd mindig főztök két adagot, a harmadik meg vesz meg főz magának amilyet szeretne, ő sem fog szerintem megsértődni, hogy ti miért nem fizettek ki olyat, amit nem is esztek!
2013. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem egy olyan őrületes dolog amit ne lehetne elviselni. Nem rumlis, nem cigizik, nem csinál bulit mikor aludnál, akkor meg?? Hagy legyen neki külön kajája.
2013. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Te vagy szőrszálhasogató! :)

Osztozkodj a másikkal, őt meg hagyjátok a maga világában élni. Ha ő akarna osztozkodni, jelezzétek hogy nem és kész is a dolog.

2013. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán van itt helyzet? Inkább csak idegesít, hogy ő "fura". Bár nem értem, hogy ezek miatt miért is lenne az...
2013. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez probléma? Nekem olyan szobatársam volt aki az ágyon hagyta karácsonyi szünetre a kenyeret ami januárra életre kelt, szalmakrumli-darabkák fogadtak az asztalon hagyott füzetemen, kilocsolta a szörpöt a szobában, mire hétfőn megérkeztem muslicatenyészet fogadott, a kukát sose vitte ki, ágyat beköltözéskor húzott, éjjelente filmezett, mert órára sose járt. Ha a barátja is ott aludt, akkor a film mellett egyéb hangok. Igaz én kolis voltam, de közös cuccokat még azokkal se vásároltam, akikkel jóban voltam. Inkább csak "cserekereskedelem" volt.
2013. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pont, hogy ez a normálism, egészséges étkezés!

A probléma megoldását meg fentebb leírták.

2013. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!