Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetemista csajok! Ti egyutt...

Egyetemista csajok! Ti egyutt birnatok lakni egy ilyen csajjal? Vagy csaken vagyok tul szorszalhasogato?

Figyelt kérdés
Egy regi osztalytarsammal es egy baratnommel lakok egy lakasban. A baratnom kb velem egy hullamhosszon van, a volt osztalytarsam viszont nagyon fura. Pl o nem eszik feher kenyeret, csak Graham kenyeret, vagy barnat vagy a jo eg tudja, milyet; nem hasznal cukrot sem, hanem csak edesitoszert, nem eszek szalmakrumplit esigy tovabb... Hogy lehet az ilyen helyzetet kezelni?
2013. febr. 14. 16:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Magam is csak barna kenyeret eszek és édesítőszert használok. Ezenkívül sok zöldséget eszem, de nem vetem meg a húst a sajtot és a tejet sem, csak nem eszem belőle annyit, mint ami megszokott mostanság. Nem felvágásból vagy hangzatos elvekből teszem, hanem mert nekem így jó. Bár engem ráneveltek erre, amikor kiderült, hogy öröklött hajlamom van a cukorbetegségre. Ezzel viszont elkerülhető. Hogy ő miért csinálja annak ezer oka lehet, de ha csak egy kis önérzete is van, akkor letojja, hogy mit gondolsz és él tovább ahogy neki jó. Végül is nem tesz ezzel ellenetek semmi rosszat.

2013. febr. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A nyaron fogyott le kb 10-15 kg-ot, es gondolom azert. Amugy o eszik rendesen tejtermeket, felagottat, viszont a szalonna, sonka eleg tabu nala.
2013. febr. 15. 10:50
 13/13 anonim ***** válasza:
Túlsúlyos volt, vagy a normálisról fogyott anorexiássá? Előbbi esetben jól tette amit tett és tisztelendő a kitartása.
2013. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!