Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek MINDEN ember...

Szerintetek MINDEN ember megérdemele legalább egy minimális tiszteletet mindenkinek jár a normális bánásmód? Vagy lúzerekkel lehet szemétkedni?

Figyelt kérdés
Nos,nem tudom mivel érdemeltem ki de nagyon csúnyán viselkednek velem az emberek. Borzasztó ez a sok lenéző pillantás ,amit nap mint nap kapok. És bármit teszek vagy mondok senki sem figyel rám vagy kiröhögnek lehülyéznek vagy egyéb csúnya dolgokat mondanak. Vannak nálam kövérebb,csúnyább,butább emberek azokat nem piszkálják csak engem. Én egyébként nem bántok senkit még akkor sem,ha nem tetszik rajta valami. Barátaim sincsenek pedig kezdeményezek beszélgetést,de egyszerűen mindenki kerüli a társaságom. Miért van ez? Nagyon szomorú vagyok már.
2013. febr. 14. 18:24
 1/2 anonim válasza:
46%
A helyzet az, hogy rossz országban élsz. Kicsit nyugatabbra tőled ez ugyan úgy megvan, de az emberekbe valóbán próbálják belenevelni azt, hogy mindenki egyelő. É-Eu-ban pedig ha valaki szemétkedik a másikkal, sok esetbe a provokátort dobja ki magából a társadalom. Tanulj nyelvet és indulj el.
2013. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenkit a saját stílusa minősít.

Ha gondolod én nyitott vagyok akár veled is beszélgetni ha úgy érzed nincs kivel, írj nyugodtan. :)

2013. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!