Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon össze vagyunk szokva a...

Nagyon össze vagyunk szokva a legjobb barátnőmmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk barátok kisebb-nagyobb veszekedésekkel de utoljára kb 4 éve vesztünk össze, akkor is azért mert bekavartak. Szerintem már barátok maradunk örökké. Olyan mintha az ikertesóm lenne. Külsőre meg szinte mindenhogy ellentétek vagyunk, mégis (nem túlzok) szinte mindenről egy a véleményünk, gyakran mondjuk ki egymás gondolatát és már jobban ismerjük egymást mint a saját szüleink. Semmiféle titok nincs közöttünk. Nagyon sok időt töltünk együtt, mégsem fogyunk ki soha a témákból. Mindig azt hiszik mások, hogy be vagyunk tépve. Komolyan, nem egyszer kérdezték már meg :D

Egy suliba járunk (nem így terveztük de nem vették fel ahová menni szeretett volna) úgyhogy megint padtársak vagyunk, együtt csinálunk mindent, a tanulás olyan, hogy neki egyes tárgyak jobban mennek, ő segít ami nekem kevésbé megy jól, én meg abból ami neki nem megy. Reggel 8-tól este 8-ig szinte minden nap együtt vagyunk. Egymáson kívül nem is nagyon vannak barátaink csk 2-3 gyerek mert annyira másak vagyunk. Teljesen máshogy nézzük a dolgokat. Amikor beteg vagy valamiért nem jön suliba meg vagyok halva, és ez fordítva is így van. Tudjuk, hogy nagyon egymásra szoktunk de em tudunk mit tenni. Tudjuk hogy ez így nem jó.

16/L


2013. febr. 16. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
miért lenne ezzel baj? a suli is közrejátszik ebben, ha majd elmentek dolgozni nem lesztek ilyen sokat együtt, úgyhogy most élvezzétek ki, ez teljesen természetes :)
2013. febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Az a baj semmi problémád az életben...:)
2013. febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig ez nagyon jó. :D
2013. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de én is így voltam, aztán lakótársak lettünk és össze is vesztünk
2013. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne jó? A fél karom odaadnám, ha lenne ilyen barátom. Komolyan irigyellek.
2013. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez korosztályilag teljesen normális. Majd leérettségiztek, elkerültök messzebb, más suliba, és jönnek új barátságok. Nekem legalábbis igazán az egyetemi barátságok lettek tartósak.
2013. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Imádnám, ha lenne egy ilyen barátnőm.:D
2013. febr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

10 éves ugyanilyen barátsággal a hátam mögött, 23 évesen azt mondhatom neked hogy ez tök jó, és hogy mi sosem változtatnánk ezen :) Ő az egyik legfontosabb ember az életemben és sosem gondoltam azt hogy ez így nem fog menni. Ő is ugyanígy van vele. :)

Ha bennetek ez rossz érzést kelt akkor a ti kapcsolatotokban mégis van valami probléma amit meg kell vizsgálnotok közösen.

2013. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ilyen barátnőm van de szerintem ez már nem teljesen egészséges hogy éjjel-nappal együtt vagyunk. Vagy de...?

Nem hiszem, hogy tovàbb fogunk tanulni :D de majdnem egy az életcélunk, szinte kizárt hogy valaha is megszakadjon a kapcsolat közöttünk mert akármilyen kis dolog történik alig várjuk hogy elmondhassuk egymásnak. A múltkor egy hétig külföldön volt és amikor hazajött kb fél napig be sem állt a szánk.

2013. febr. 16. 15:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem baj, örülj hogy van egy ilyen barátnőd:) ha együtt érzitek jól magatokat, akkor együtt vagytok, nincs ezzel semmi baj.
2013. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!