Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeveszett velem és 'bántott...

Összeveszett velem és 'bántottak' a családom, mert összevesztem a legjobb barátnőmmel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Idejött legjobb barátnőm, anyunak elsírta magát, és szó szerint megkaptam,hogy:

'Böszme állat'

'értelmi fogyatékos gy/kér.'

'soha nem lesz barátnőd'

'ha nem békülsz ki vele akkor. . .'

'gy/kér állat'


:( Teljesen összetörtem, mert nem tudok megszabadulni ettől a b/nkótól. Egyszerűen keveri a sz/rt mint most is, ide jött anyunak elsírni magát, hogy engem bántsanak, azért mert nem akarom vele megbeszélni,mert számomra vége. Nagyon sokszor bocsájtottam meg dolgokért, pedig aggresszív, hátam mögött hazudozik, átformálódik olyanná mint a r*banc barátnői, mondtam, hogy fejezzük be.

Mit csináljak? Fáj is, hogy barátnőm van védve, akit nem ismernek, én pedig egy 'gyökér állat" vagyok.

Mi lesz így? Nem tudok vele egyszerűen barátságot megszakítani mert nem hagyja a családom.(anyu,2 tesóm)

Érzelmileg bántanak, hogy nem lesz senkim, befordulok, egy gyökér vagyok,és,hogy 'ez is a te hibád'.

:(összetörtem.


2013. jan. 12. 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Bezárkóztam és 10 percig kiabáltak be, belőlem meg csak hulltam a könnyek, ahogy kezdtem elveszíteni minden önbizalmam, itt is sokan mondják,hogy okos gondolkozásom van, ha válaszolok, és a családom most mindent lerombolt,teljesen magamba roskadtam, megbizonyosodtam, hogy nem én vagyok aki számíthat a családjára,hanem a volt barátnőm.
2013. jan. 12. 15:13
 2/4 Joshy Ca$h ***** válasza:
Minél hamarabb keress másik barátnőt, hátha elfelejtik az előzőt.
2013. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azon vagyok lehalva a sztoridban,ahogy a családod reagált. Szerintem normális esetben a szülőknek semmi köze ahhoz,hogy mit és hogy beszélsz a barátnőddel,vagy hogy összeveszel e vele.Jó oké,annyi közük van a gyerek haverjaihoz,hogy azért ne drogosok legyenek,de ennyi.

Ezzel a csajjal többé ne törődj,ő se normális,ha képes elhisztizni magát a a szüleidnek.A szüleidnek meg mond meg,hogy ez a te dolgod,nem kell hogy beleszóljanak,nem az ő "barátnőjük" volt a csajszi,és ennyi.

2013. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Megbeszéltem én is anyuval, elmondtam, hogy nagy ellentétek lettünk ő r/banc lett aki mindenkit kritizál,mert picit kiáll a füle, vagy picit húsisabb és dagadt valaki egyből, vagy mert nagyobb a szeme, mindegy mi, ha már ránéznek akkor azok rosszak, mert ő az elérhetetlen jéghercegnő.

Barátaink megint szöges ellentétei egymásnak, így természetesen szívből gyülőli az én szívem 'választotját', én pedig már megtanultam nem hagyni a dolgokat:);).

Nagyon gyakran irritál már, mert nem illünk össze,szóval ennek vége

2013. jan. 12. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!