Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A leszázalékolási korrupciós...

A leszázalékolási korrupciós botrányban miért csak 2 orvos ellen emeltek vádat? és a többi?

Figyelt kérdés

Ugye elég köztudott, hogy rengetegen így százalékoltatták le magukat, sőt, konkrét tarifák is köztudottak X és Y orvosnál.


Most akkor mi ez a cirkusz, hogy kinéztek maguknak a sok százból 2 orvost, és csak azokon verik el a port? de hogy megy ez?


A többi békében hagyásához egyéb (magasabb) érdekek fűződnek?



2013. febr. 18. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen biztos vagy magadban, tegyél feljelentést a többi orvos ellen is. Vagy hogy Te sem tudsz biztosat, csak hallomásból vannak az ismereteid? Na, látod, itt a válasz a kérdésedre.
2013. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom én biztosra, ne aggódj, de még a nálunk megszokott tarifát is. csak hát naná nem írom le, ennyire nem őrültem meg. mindenesetre nekem is felkínálták még anno, és teljesen pofátlanul megmondták az összeget is.
2013. febr. 18. 19:29
 3/5 A kérdező kommentje:
vagy lehet h ez a 2 szerencsétlen nem tejelt felfelé, aztán őket dobták be prédának? sztem ilyesmi lehet ...
2013. febr. 18. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez a másik alternatíva. Ha senki nem segíti a rendőröket tanúvallomással, hogyan tudnának bármit tenni?
2013. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jó hát gondolom, ezen a két madáron most elverik a port valami látszat-büntetéssel max felfüggesztve, aztán minden megy tovább, ahogy eddig is. segíteni? hogy aztán bizonyíték hiányában én legyek a hamisan vádló? főleg hogy nyilván megvannak a kapcsolataik felfelé, és az ügyészség megszüntetné az eljárást bizonyíték hiányában (legrosszabb esetben). szal nincsenek illúzióim, csak felháborítónak tartom az egészet, legjobban a képmutatást benne!
2013. febr. 18. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!