Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek van ellenkező nemű...

Nektek van ellenkező nemű legjobb barátotok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, lány, és a legjobb barátom ugyanennyi, fiú. Eddig szinte minden ismerősünk megkérdezte, hogy mi járunk-e, mert hog yannyira illünk egymáshoz és úgy is viselkedünk... ezt nem tagadom, én mindennél jobban szeretem őt, ez kölcsönös, szóval szerintem érthető. Ti hogy álltok az ilyesmivel? :)

2013. febr. 18. 19:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem is van,6 éves korunk óta vagyunk barátok,most már 21 évesek vagyunk :)
2013. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem sok fiú barátom volt.

Ja, amúgy most is van nagyon-nagyon jó barátom, felhív a nőügyeivel, együtt bulizunk néha, szakmánk is nagyon hasonló, sokat vitázunk erről is, stb.

2013. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
3 hónapja kiment Amerikába, azóta nincs :(
2013. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen már vagy 10 éve ismerjük egymást, nekem van kapcsolatom, neki már nincs de mindig nagyon jól kijöttünk, ugyanolyan stílus, zene, életfelfogás, szokások, érdeklődési-kör, a szívem csücske a fiú. Nálunk ez nem is tudna megváltozni mivel egyrészt nem tudunk egymásra potenciális alanyként nézni, férfiként számomra elképzelhetetlen s láttuk mik a hibái neki s nekem egy kapcsolatban így egy hét alatt ki idegelnénk egymást.
2013. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Nekem a barátaim midnig is inkább fiúk voltak:) Lányoknál nem szeretem ezt az örökös rivarizálás dolgot..
2013. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Volt. De kiment külföldre egyetemre, és lett egy barátnője. Azóta nem tartjuk a kapcsolatot.
2013. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Igen, van! A legeslegjobb barátom. :)

27/N

2013. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Sok fiúval jóban vagyok, van egy-kettő, akivel különösen, de amúgy nincs kifejezetten "legjobb fiúbarátom"


16L

2013. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mindig is fiúkkal barátkoztam, a lányokkal sosem jöttem ki.

Az viszont valóban igaz, hogy nem egy haverom mondta már el hogy el tudna képzelni minket együtt is, de persze sosem mentünk bele ilyesmibe.

A legjobb barátom azért a legjobb barátom, mert őt nem érdeklem mint nő.

Szerencsére ilyen téren teljesen más az ízlése :)

2013. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátom lány, de rajta kívül csak fiúkkal vagyok jóban, kettővel pedig szorosabb a kapcsolatom (barátilag persze).

24/N

2013. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!