Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavarna ha a...

Titeket mennyire zavarna ha a párotok legjobb barátja ellenkező nemű lenne?

Figyelt kérdés
Nekem fiú a legjobb barátom, sok kapcsolatom ráment erre, mert néhány srác ezt nem tudja tolerálni. :(
2010. aug. 10. 07:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem érdekelne. Én is fiú létemre lányokkal tudok inkább barátkozni, és ezt a barátnőm elfogadja.
2010. aug. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez attól függ. Mert ha tudom, hogy az esete az a barát, akkor nem biztos, hogy könnyen tolerálnám. Amúgy meg nem zavar. (most ezzel nem azt akarom mondani, hogy ronda lehet csak a barát, de ha tudom, hogy pl. a tüsi szőkékre bukik, és ilyen barátja lenne, akkor hülyén jönne ki a helyzet)
2010. aug. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Nekem meg a legjobb barátom lány. (Lehet, hogy egymáshoz illenénk? :D) És akkor mi van? Ahol ebből gond van, vagy neadjisten rámegy egy kapcsolat, ott nem volt emg a kellő bizalom.
2010. aug. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Semmi gond ezzel.Nekem is vannak barataim az ellenkezo nembol, a paromnak miert ne lehetne.Megbizunk egymasban.
2010. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Én nem tudok ilyet elképzelni, a legjobb barátomnak a párom kell hogy legyen és nem egy harmadik ember, mindegy hogy milyen nemű.
2010. aug. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
ém nem tolerálnám. bár mi házasok vagyunk. hogy nézne ki, ha a férjem a legjobb barátnőjével lógna? nanemár.
2010. aug. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A férjem legjobb barátja az én legjobb barátnőm. Ő mutatott be minket egymásnak. Hálás vagyok neki.
2010. aug. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
De téged nem zavarna, ha a barátod legjobb barátnője egy lány lenne? (és mondjuk egy szuper bombanő csaj?)
2010. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem zavarna, ha megbízok benne, ha nem bízok meg benne nem lenne a párom.
2010. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A páromnak is rajtam kivül a legjobb barátja lány,nekem meg fordítva csak nekem fiú.A legjobb barátom barátnője éppen most csinálja a balhét mert nem tetszik neki hogy a barátjának barát-barátnője van.Pedig már általános iskolás korom óta ismerem a srácot és sosem volt köztünk semmi.
2010. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!