Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért járnak lopni családok...

Miért járnak lopni családok még a Hádába is?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Mi az a "hádába"?
2013. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ó, egy ruhabolt, most nézem.
2013. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Használtruha üzlet és ezért tartom furcsának. Mert hogy a többi boltba megyba c család és ott szétszóródnak trükköznek még ok, de hogy használtruha boltból?
2013. febr. 18. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Mindenhonnan lopnak, miért éppen a Háda lenne kivétel?
2013. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én ilyenről nem hallottam, mondjuk nem is járok oda. mármint a többi vásárlót zsebelik ki vagy az árukészletet lopják?
2013. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
uristen,ezt nem gondoltam volna. a Hádában olyan nagy biztonság van sztem
2013. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mind2 sajnos. Mkor voltam nagy balhé volt rendőrség is ott volt meg síró néni akinek nem volt meg a nyugdíja meg c család akiket az őr meg a rendörök tartottak vissza, és az eladó lány kérdésemre mondta hogy mindent ellopnak , öket már figyelték csapatostól jönnek.

Én is azt hittem eddig hogy ott biztonság van, meg hogy minek lopnának használt árut?megéri kockáztatni nekik az olcsó cuccot?

Ám a csaj azt mondta az emberek ilyenek olyan pitiáner emberek is vannak akik lelopják a gombokat a télikabátokról.

2013. febr. 18. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!