Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy "barátom", akivel...

Van egy "barátom", akivel eléggé jóban vagyok, de van hogy elég szemét velem. Bőv. Lent?

Figyelt kérdés
Szóval az a barátom általában tök jófej velem, sok balhéba benne vagyunk, de van, hogya hátam mögött kibeszél, van hogy lesz@rja mit mondok neki, figyelembe se vesz, néha áttver. Szerintetek legyek vele jóba?

2013. jan. 4. 22:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha kimegyünk a városba ketten, max 3an, semmi baja velem, de ha többen vagyunk, kötekedik
2013. jan. 4. 22:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos te is kevered a "barátot" a "haverral". Ő csak haver. Lehetsz vele jóban, de ne bízz benne.
2013. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Csak keménynek akarja mutatni magát ! Szerintem próbálj visszavágni amikor kötekedik , majd akkor visszavesz az arcából
2013. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Téged használ fel, mint csicskát, a többiek előtt. Szerinted ilyen egy barát?
2013. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne menj vele társaságba... mikor ketten vagytok tedd szóvá. bár elég nyílvánvaló lenne, ha utána emiatt is kibeszélne.
2013. jan. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!