Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan akadályozzam meg, hogy...

Hogyan akadályozzam meg, hogy szétverjék a kocsimat éjjel a sötét parkolóban?

Figyelt kérdés

Kihallgattam 5-6 "ismerős" beszélgetését, akik tervezik, hogy egy éjjel szétverik a kocsimat a parkolóban, úgyis tök sötét van, lámpa sincs, kamera sincs, semmi, ablak se néz arra. + még az is elhangzott, hogy akár fel is gyújthatnák, na meg hogy aztán úgyse tudok mit csinálni, mert majd egymásnak biztosítanak alibit, ha mégis rájuk gondolnék, és egyedül úgyse tudok mit tenni.


Mi az ötletetek? Mit tudnék tenni?

A rendőrségre nem mehetek így nulla bizonyítékkal, hát csak kiröhögnek.

Az indíték: homofóbia ... a szokásos "ez jár a kisb...nak"


2013. febr. 20. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Hú de népszerű lehetsz az ismerősök körében :D

Máshol parkolj mint ahol szoktál.

Bérelj garázst és abban parkolj.

Aludj az autóban-bár lehet akkor téged is kinyírnak.

2013. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

vicces vagy ..

amúgy a legtöbbel jóban vagyok, de van ez az 5-6 fős banda a sporttársak közül akik mindig csesztetnek, ahol tudnak, és most éppen ezt eszelték ki

2013. febr. 20. 19:25
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
lemész szépen egy pokróccal a kocsiba. meg viszel videokamerát is. amikor megérkeznek akkor szépen felveszed és lebuktatod őket. aztán másnap mész a rendőrségre. Szerintem egy éjszakát megéri rááldoznod, hogy ne verjék szét a kocsidat...
2013. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Állj máshová, pár utcával arrébb. Csak nem fogják körbejárni a fél kerületet, hogy ugyan hol parkolsz4 De ajánlom, hogy pl. rendőrséggel szemben, vagy valami nagy, éjjel is nyitva tartó gyárral, stb-vel szemben.
2013. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azt csinálnám, hogy szólnék egy pár megbízható ismerősnek, aki hajlandó segíteni, és elbújtatnám őket a kocsi környékén, a sötétben, a te helyedben pedig a kocsiba bújnék. Mikor látom, hogy jönnek, bekapcsolom a fényszórót, hogy világítson a szemükbe, benyomom a riasztót vagy a rádiót teljes hangerővel, rátenyerelek a dudára, az ismerőseim meg előjönnek a sarokból és videóznak. Na, ha ezután mernek bármit csinálni, akkor sok sikert!:D
2013. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jó, ez jó lenne, na de minden éjjel nem alhatok az autóban ... mert fogalmam sincs melyik estét beszélik meg a "mulatságra", ha csak nincs olyan szerencsém h az is a fülembe jut
2013. febr. 20. 21:18
 7/10 A kérdező kommentje:
ja hogyne, de lehet h mégis rá fognak cseszni, ugyanis közben megtudtam, hogy van nem messze egy kamera, ami pont látja még az autót szal most már kifejezetten várom, hogy legyen valami ...
2013. febr. 21. 06:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha be van kamerázva a környék, állj oda, ahol a kamera jól látja! Aki másnak vermet ás... :) (Csak van a közelben olyan hely, ahol van kamera!)

Ha nincs, parkolj máshol. Ha van olyan ismerősöd, aki kertes házban lakik, elmondván neki a helyzetet, megkérheted, hogy egy pár éjszaka hadd állj be a kertjébe a kocsiddal.

Diktafonnal titokban vedd fel, ahogy ezzel fenyegetőznek, és a felvétellel, mint bizonyítékkal menj be a rendőrségre.

2013. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért írj, hogy mi van xD

Mit sportolsz? foci?... Hány évesek ezek az emberek?

2013. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

igen , foci, és azóta kiderült, hogy egy bírósági kamera pont belátja a parkoló szélét, úgyhogy megszívják, ha megteszik ..


a diktafonos dolog nem jó, mert pontosan ilyet csináltam már csak sokkal de sokkal durvább ügyben, és tudod mi lett? megszüntették az eljárást mert ugyan abszolút feketén-fehéren kiderült minden, és azt nem csak tervezték, hanem el is követték, és erre meg az lett a válasz, hogy mivel titokban készült a felvétel, és nem tudott róla az illető, ezért nem használható fel bizonyítékként, a többi 25 bizonyíték pedig "csak" közvetetten bizonyítja a bűnösséget.

Úgyhogy agyrém ez az egész, nem is értem, hogy van most is olyan ügy, ami titkos kamerafelvétel alapján indult (korrupciós ügy), és abból meg rendesen bírósági ügy lett. szóval én nem értem ezt a klassz jogrendszerünket se, néha elfogadják, néha meg nem, csak tudnám, mitől függ ...

2013. febr. 22. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!