Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fényes, fehér alak éjjel a...

Fényes, fehér alak éjjel a sötét szobában?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel, mikor átfordultam a másik felemre, kinyitottam a szemem és egy fehér, fényes alakot (embert) láttam. Ott állt az ajtóm előtt és nézte a számítógépemet. Megijedtem és becsuktam a szemem. Mikor újból kinyitottam, még mindig ott volt,de később már nem mertem odanézni, fehér ingben és fekete nadrágban volt. Egyből a nagyapám jutott eszembe, aki 6 évvel ezelőtt halt meg. Engem szeretett a legjobban a 2 testvérem mellett. Ezelőtt még nem láttam ilyet, csak hasonlót. Miért van ez? Akart valamit mondani, jelezni vagy csak meglátogatott? 17 éves fiú vagyok. A nagymamám se tudott erre pontosan válaszolni...
2012. máj. 1. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos szellem volt, mi más? hiszel bennük? én is láttam már.
2012. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hiszel a szellemekben akkor megvan a megoldás és ő akart meglátogatni.Én nem hiszek bennük és elmondom hogy ez egy jelenség. nem tudom pontosan milyen mert már nem emlékszem mit hallottam róla de van ilyen.Amúgy én is láttam már egy fehér alakot aki sepregetett a szobába. még kissebb voltam és egyáltalán nem ilyedtem meg tőle.Pár percig néztem aztán eltünt.Azóta se láttam
2012. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hasonló élményem nekem is volt/van, kb. havonta egyszer-kétszer megjelenik valami konkrétabb alak.

Főleg ez a motívum ismerős, hogy "megijedtem és becsuktam a szemem, mikor újból kinyitottam, még mindig..." - megéri bátornak lenni, vagy legalábbis engedni a kíváncsiságnak. Akard megismerni ezeket a jelenségeket, akard megismerni önmagad és a környezeted. Félni, rettegni nem érdemes, én azt vallom, még a legrémisztőbb álom (vagy valóság, persze) is tud adni egy gondolatszálat, amit később tudsz hasznosítani az életedben.

Én nagyon spirituális embernek tekintem magam, de ugyanakkor ezeket az eseteket, mint a tied is vagy a saját sötét alakjaimat, félig racionálisan fogom fel. Tehát nem kizárható, hogy vannak energiák, síkok, de az is kell hozzá, hogy másféle tudatállapotban legyél.

Egyszer józanul megkóstoltam a bélyeget, nem büszkélkedem vagy menőzöm vele, csak azt szeretném kiemelni, hogy azóta kicsit másképp fogom fel, ha az átlagostól eltérően viselkedik az agyam. Ott volt az, hogy egész más lett a hallásom, sokkal több részletet hallottam ki a zenéből, az sokkal szárazabb volt normál állapotban hallgatva.

Na. Például alvás idején eleve több különböző alvásmélység, lelki mélység létezik. Bizonyos éberálmok, alvásparalízisek, alvó állapotok hasonlítanak ahhoz, mintha belenyúlnál valami mesterséges szerrel a fejedbe. Tehát az agyad nem csak a "normál" hullámhosszon működik, hanem sokkal több irányt képes felfogni. Lehetséges, hogy ez a jelenség is ilyesmi. Az agyad biológiailag képes rá, hogy árnyaltabban érzékeljen. Elképzelhető, hogy az agyadon belül utaztál és az esemény nem valós, és az is, hogy igen, valós dolgot fogtál fel egy számodra (még) idegen érzékeléssel.

Ha álmodsz még hasonlót, próbálj ellazulni, és bátran szembenézni vele. Ne félj tőle. Teljesen természetes, meghitt dolog, csak most megijedtél tőle, mert nem ismerted még, nem tudtad, hogy ilyen is megtörténhet. Lazíts.

2013. márc. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem miért nem történik ilyen soha sem? :(

Érdekelnek az ilyen dolgok. 2 elhunytam is van (Dédnagyszülők)

14 éves vagyok.

2013. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hidd el ha látnál ilyet nem mondanád ezt hogy neked miért nem történik én majdnem minden éjjel halucinálok valamit és elmondanám h nagyon rémisztő dolgokat látok mondjuk egy példa a tv mellett láttam egy farkaskoponyát ami egyenesen felém bámult és még úgy hogy ment a tv csak sötét volt a szobába meg mondjuk olyat cisnáltam hogy azthittem vmi lény van aszobámba és átszaladtam a tesomhoz de annyira durván megijedtem hogy bevertem a küszöbbe a lábamat és rettentően fájt és szaladtam mint egy bolond meg lihegtem és azota annyira megvislet ez a dolog hogy csak tv-vel tudok elaludni nem merem kikapcsolni mer félek h mindig látok vmit és elég gyakran látok is pl már láttam egy óriáspókot is hogy lelógott a szoba közepéről aztán becsuktam a szemem és eltünt ne akarj ilyesmit látni sztem..
2013. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!