Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértenél-e azzal, hogy...

Egyetértenél-e azzal, hogy tiltsák be a 12-éven felülieknek szánt filmek és sorozatok szinkronizálását? (csak eredeti nyelv, felirat)

Figyelt kérdés

Előnyök:


-az emberek különösebb erőbefektetés nélkül megtanulnának angolul


-az olvasni nem tudó kisgyerekek nem értenék a nem nekik szóló filmeket, ezért nem néznék őket


-a nyugdíjas, aki nem látja a feliratot a szappanopera alatt, az inkább a rádiót hallgatná


-nem menne el egy csomó pénz a szinkronszínészeke és a jogdíjakra


-nem 3-4 évvel ezelőtti sorozatok mennének a tv-ben, mert nem kéne a hangfelvétellel vacakolni


-a mozipremierekre sem kellene annyit várni



2013. febr. 27. 20:59
1 2 3
 21/24 Tina Styles válasza:
Szerintem ez egy hülyeség...Attól h feliratos filmet nézel attól nm nagyon tanulsz meg angolul...Úgyis a feliratot olvasod és az angol hangra nem is figyelsz...És ki hallgast ma rádiót? A nyugdíjasoknak miért kötelező rádiót hallgatniuk??
2013. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
tessék meg van oldva a probléma: némelyik tévénél és digitális adáásnál be lehet állitani hogy a film feliratozva, eredetib szinkronnal menjen.
2013. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

11:00 tévedés! Én a filmekből (ami ugye az elején feliratos volt) tanulam meg angolul, most felsőfokú nyelvvizsgám van. Tanultam iskolában is, de szrt sem ért.

Én egyetértenék ezzel teljes mértékben, irigylem azokat az országokat ahol így van! De nem hiszem, hogy itt teljesülni fog! Ezért én tv-t nem nézek, a sorozatokat letöltöm eredetiben, a filmeket pedig angolul nézem a moziban. Már azt is meg akarják szüntetni, ha így lesz, oda sem megyek, így jártak! Ezzel probléma megoldva. Semmilyen filmet nem nézek magyarul, rosszul vagyok tőle.

2013. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 kinga215 válasza:
Szerintem nem lenne helyes döntés. Sőt...NAGYON NEM!!!!!!!!A legtöbben igenis szeretik nézni a filmeket és sorozatokat szinkronizálva!!!!!!
2016. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!