Hogy tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szóval, mostanában engem is elért a kamszság... és sok mindent tettem ami nem volt helyes. Romlott a tanulmányi eredményem, bár még mindig jeles tanuló vagyok...

A szüleim sokszor mérgesek rám... De mindenben támogatnak és szeretnek, én is őket. Ez a korszak elég sokáig tart... Előző karácsonykor kezdődött. Szóval, most elhatároztam, hogy kijövök ebből.. és visszatérek e korszak előtti énemhez.. Megkomolyodok ( akkor komolyabb voltam)és precízebben teszem a dolgom.. Ebben szeretném segítségeteket kérni, valamiféle lelki megerősítést szeretnék, tanácsokat hogy csináljam... És lenne még valami, ma titokban elindítottam egy játékot, szüleim épp hazaértek, és bejöttek a szobámba, elkezdtek olvasgatni valamit, nekem meg csak annyi időm volt hogy letegyem asztalra a játékot... Szóval, szégyenemre elcsaltam anyukámat a másik szobába, és addig visszasomfordáltam, hogy kikapcsoljam a játékot ám épp belépett, és most nagyon mérges rám.. Azt mondta rohadt szemétláda vagyok, (remélem dühében) és most nem szól hozzám... Szóval több segítséget szeretnék kérni, valami tanácsot hogy tudok kijönni a kamaszkorból, megkomolyodni, és hogy tudnám kiengesztelni anyukámat, hogy megbocsásson... Engem is nagyon bánt ez a dolog, nagyon rosszul érzem magam... Megbántam a dolgot... Kérlek segítsetek. 13/f



2013. febr. 28. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Azt mondja rád anyád, hogy "rohadt szemétláda", és még te agonizálsz, hogy hogyan lehetnél jobb hozzájuk?

Te akarod őt kiengesztelni, hogy megbocsásson???

Szerintem nincs olyan kamaszkori csíny, amire rohadt szemétládával kellene reagálni.

2013. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ezt mondta, és mindezek ellenére, szeretem őt, és tudom hogy csak hirtelen felindulásból, mondta, sajnos már többször előfordult ilyen eset, és szeretnék ezen változtatni. Akkor most rossz ember vagyok hogy ilyet tettem ? Mentségemre szól, hogy 7ik éve mindenből 5ös vagyok év végén, sokat versenyzek főleg, matekból és értem már el komolyabb sikereket.... De amit leírtam, hogy én is elértem ebbe a korszakba amin mihamarabb túl akarok lépni.
2013. febr. 28. 16:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első szégyellhetné magát a véleménye miatt! Ő is egy rosszul nevelt kamasz!

Anyukád biztosan azért mondta, mert rájött, hogy be akartad csapni.

Tartsd magad az elhatározásodhoz, és próbálj megkomolyodni.

Akár ezt a linket is megmutathatod neki.

2013. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kamu...


Romlott a tanulmányi eredményem, bár még mindig jeles tanuló vagyok.


Ez hogy is van akkor??


A másik hogy egy 13 éves fiú nem hiszem h ezen gondolkozik... meg ha mégis azt nem írja le ennyire éretten.



A másik:


Ez a korszak elég sokáig tart... Előző karácsonykor kezdődött.

Hány éves voltál mikor az első korszakod kezdődhetett 7-8-9??

2013. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyeltalán nem kamu, a tanulmányi eredményem úgy romlott, hogy, több 4es is becsúszott, több tantárgyból, a romlás azt jelentette hogy mondjuk matekból romlott az átlagom fél év-kor.. tehát, 4,9 helyett 4,56 lett.. pl. É halálkomoly a a kérdés . Nem kamu
2013. febr. 28. 16:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt a korszakost meg úgy értsétek, hogy volt több rosszabb korszakom, volt alsóban is egy korszakom amikor úgy belassultam, és nem hoztam azt a szintet amit tudták hogy tudok hozni.. Beszedtem sorozatban csomó rossz jegyet.. stb
2013. febr. 28. 16:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért általános iskolában még nem egy nagy mutatvány kitűnőnek lenni :), de ne ess abba a hibába, mint oly sokan, hogy 8.-ra rontják le jegyeiket, mert meglesz kötve a kezed, nem fogsz tudni bekerülni abba az iskolába, amelyikbe szeretnél. 13 évesen még csak ne komolyodjál meg, az elkövetkezendő évek mint a szüleid, mint a te számodra nehéz lesz, de ilyen az élet. :) Kamaszság nem egy betegség, de próbálj jobban odafigyelni a viselkedésedre. Beszélgess el erről anyukáddal és apukáddal is. Egyébként mivel játszottál?
2013. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu, egy 13 éves fiú nem ilyen dolgokon gondolkodik!
2013. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#3

#1 vagyok, 33N, és egy normális anya még felindulásból sem mond olyat, hogy rohadt szemétláda.

Súlyos gondok vannak az értékítéleteddel, ha szerinted erre bármilyen mentség is van.

2013. febr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!