Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a feleségemet....

Megcsaltam a feleségemet. Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

Gondolom most támadni fogtok de azért én szeretném jóvá tenni.

Mostanában valami nem volt jó közöttünk és munka miatt másfél hétig távol voltam és megtörtént a dolog. A kollégám valahogy megtudta (együtt mentünk) és biztos vagyok benne, hogy el fogja mondani másoknak mert pletykás. Haragudtam a feleségemre és nem érdekelt, hogy mit fog csinálni. De másnap mindent megbántam. Úgy voltam vele, hogy nem titkolom mert nem sokáig tudnék úgy boldogan élni meg amúgy is megtudná. De tegnap meg ma tök kedves volt és megakarta beszélni a dolgokat és kibékültünk. Gyerekünk is van. Most mit csináljak? Nem sejt semmit de szerintem jó lenne neki elmondani. Soha nem tenném meg mégegyszer. Van valami megoldás?

32F


2012. júl. 31. 20:39
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
64%

Ne gondolj előre semmit. :) Te csak attól félsz, hogy mások támadni fognak. Én nem. csak tanácsot adok, ha kéred. Kezdj vele bármit, belátásod szerint.


Megtévedtél, elég csúnyán, az igaz. De tévedni emberi dolog. A legegyenesebb út az, ha leülsz a feleségeddel és mindent elmondasz neki, egyenesen és őszintén. Inkább te mondd el neki, semhogy valahonnan halljon ezt-azt, vagy eméssze belül a dolog (úgyis rájön előbb-utóbb magától is, a viselkedésedből).


Aztán azon is gondolkodjatok el, hogy miért problémás a házasságotok (ez mindig kettőn áll!), miért kellett neked egy másik nő, és mit lehet most tenni.


Kérj őszintén bocsánatot és ennyi. A többi a feleséged dolga. Vannak, nők, akiknek egy ilyen eset annyira beteszi a kaput, hogy elválnak; vannak, akik nem. Képesek megbocsátani és túllépni idővel az egészen. Persze, azért jó, ha tudod, hogy ha megbocsátott a feleséged, akkor nincs másik ilyen botlás. Különben h-lyét csinálsz belőle is, magadból is.


És nagyon becsüld meg, ha a feleséged megbocsátott. Nagy kincs, tudom. :)

2012. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
29%
Vannak olyan dolgok amiket nem lehet jóvá tenni,a megcsalás,pont az egyik ilyen dolog.Szerintem inkább ne mondd el neki,ez a tanácsom.
2012. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem próbáljátok meg tisztázni. Nagyon sok fájdalommal fog járni, de ha megbántad ez bizonyítja, hogy még mindig szereted. Legyen ez egy fordulópont, ahonnét visszarántjátok a kapcsolatotokat és egyenesbe hozzátok. Ne hibáztasd őt amikor megbeszélitek. Nem tudom mit szólnék, ha a vőlegényem ilyet tenne. De részben magamat is hibásnak érezném. Nehéz menet lesz. De próbáljátok magatok meg a gyerek miatt is rendbe hozni a dolgokat. Egyébként mi volt ha szabad kérdezni? Csak egy csók vagy szeretkeztetek is? Próbáld elmagyarázni neki, hogy az ő hiányát akartad pótolni és semmit nem érzel a másik iránt. Esetleg ha van rá módod válts munkahelyet, bár ez a mai viszonylatok közt nem nagyon lehetséges tudom. Szorítok, hogy rendbe jöjjön a kapcsolatotok.
2012. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
42%
"soha nem tenném meg mégegyszer" jó duma. hallottuk már sokszor. minden pasi ezt mondja.
2012. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:

El akarom neki mondani mert ha mástól tudja meg sokkal nagyobbat kapok. Amúgy minden volt...


65%-os ahogy érzed.

2012. júl. 31. 20:54
 6/59 A kérdező kommentje:
*68
2012. júl. 31. 20:55
 7/59 anonim ***** válasza:
46%

ja, te is érezted a másik nőt.. :)

tipikus pasi vagy. hal és a farka effektus.

2012. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
70%

Szereted? Nem hiszem.

Nincs ötletem hogyan lehet ezt jóvá tenni. Szerintem sehogy.

Ha szerencséd van, ő nem így gondolja és megbocsájt, de az ő döntése, hogy képes-e még ezek után veled maradni.

2012. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
85%

Másfél hétig voltatok külön, és te már rögtön félre mentél??


Én az írásodból nem úgy veszem ki, hogy tényleg megbántad...

2012. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
46%
mert nem is bánta meg. csak fél a biztosat feladni,mert nem lenne aki mos meg főz rá.
2012. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!