Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hatni a buta,...

Hogyan lehet hatni a buta, egyszerű emberre ami mellette paraszt is?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 23:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

paraszt=földműves?

buta:azzal nincs mit tenni

2012. szept. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
3%
milyen értelemben akarsz rá hatni, mit akarsz vele elfogadtatni? egyébként a buta, egyszerű gondolkodásmódjának mentén kell rá hatni. vagyis le kell süllyedni a szintjére és az ő szintjén lévő dolgokkal kell meggyőzni. mondd el, mi a konkrét helyzet, és segítek.
2012. szept. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%
szóval buta és bunkó egyszerre? na, ez a legjobb kombináció, akire sehogy sem lehet hatni: a legjobb megoldás, ha egyszerűen ignorálod az ilyen embereket...
2012. szept. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

alapvetően csak azt akarom elérni, hogy ne érezze azt, h ő a góré és mindenki más akivel együtt él egy senkiházi csicska.

én úgy gondolom legjobb lenne valahogy éreztetni vele h egy semmirekellő valaki aki lassan 30 évesen semmit nem ért el az életben. Persze mivel igénytelen ezért valószínűleg nem zavarja, mivel teljesen más célok vezérlik (már ha vannak céljai) mint egy sikeréhes embert.

2012. szept. 16. 23:49
 5/21 Ilyent ***** válasza:
21%

Veréssel.

Ez a megoldás.

2012. szept. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
3%
Ő az a típus, akit a büdös életben nem fogsz meggyőzni, tudom, mert hasonló jellemű emberkével élek együtt, aki semmibe nézi, amit csinálok, miközben vele ellentétben én még nem csúsztam ki az egyetemről... Szóval a megoldás: vagy te költözöl, vagy ő.
2012. szept. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

hát igen valahogy én is így érzem.

egyetlen mód ahogy néha tudok rá hatni, ha nyugodtan lassan, megértően rávezetem arra amire meg akarom kérni. de nem lehet túl magyarázni se a dolgokat mert akkor megunja és onnantól nem lehet elérni semmit. Ugyanakkor nem lehet azt sem, hogy egyszer megkérem valamire szépen, mert akkor leszarja, elfelejti. Ha meg bunkón kérek valamit akkor azt meg se hallja, csak annyi jön le neki h ok nélkül bunkó vagyok vele...

2012. szept. 17. 00:12
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Tényleg nem lehet őket meggyőzni... tapasztalat. Én is próbáltam már nyíltan a szemébe, utalgatva, viccesen, komolyan, haragosan.... semmi nem működött.
2012. szept. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

az a baj h a pofája is nagy, ha kussban maradna akkor nem zavarna se az h igénytelen se az h bunkó...

nem mondom h én egy kedves, alázatos ember vagyok, de mivel nem vagyok egy egyszerű, buta igénytelen személy, így általában játszom az emberekkel és elérem amit akarok. De az ilyenekkel nem tudok mit kezdeni.

2012. szept. 17. 00:36
 10/21 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel.....
2012. szept. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!