Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan béküljek ki a legjobb...

Hogyan béküljek ki a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel összevesztem 2 éve, mindkettőnk hibájából. Azóta csak ritkán beszéltünk. Én próbálgattam már békülni de ő sose volt olyan akin láttam volna hogy ő is akar. Sose kérdezett rólam semmit, soha nem írt magától nekem semmit, szülinapomon se köszöntött fel. Nekem mégis hiányzik. Mit csináljak? Vagy inkább hagyjam, mert ebből már úgysem lesz barátság?
2013. márc. 3. 18:45
 1/6 anonim válasza:
min vesztetek ennyire össze ?:s
2013. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Xéna33 válasza:
Helló.Min vesztetek össze?Hátha tudok segíteni
2013. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Meg ha ki is bekulnetek, ugyse lenne olyan mint regen, ket ev alatt mindketten valtoztatok.
2013. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neki voltak gondjai, és rajtam töltötte ki, és már nem bírtam így tartottam egy kis távolságot, ő ezen megsértődött és összevesztünk. De egymásra zúdítottuk a 10 éves barátság minden hibáját. Addig soha nem vesztünk össze. Párszor próbálkoztam már békülni de rajta nem látom igazán h ő is így áll hozzá. Vannak pillanatok mikor igen, meg sztem azért csak hiányzok én is neki, mert nem tudok róla hogy lenne azóta ilyen barátnője. Mit tegyek?
2013. márc. 3. 19:11
 5/6 anonim válasza:
Szerintem hagyd akkor..
2013. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mondd el neki őszintén az érzelmeidet hogy felőled újra lehetnétek barátok, mert szereted.
2013. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!