Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Láttatok már valakit magában...

Láttatok már valakit magában beszélni pl. az utcán?

Figyelt kérdés
Ha láttatok olyant, miről beszélt, és mit gondoltatok róla?
2013. márc. 4. 16:57
 1/9 anonim válasza:
Igen, kisvárosban élek, és él itt egy bolond nő, már kétszer láttam a városközpontban. Nem igazán hallottam, miről beszélt, annyit tudtam megállapítani, hogy egy képzelt személlyel veszekedett... Sajnálom szegényt, de szerencsére nem közveszélyes. Kíváncsi lennék, mit szólna, ha megkérdezném, kihez beszél.
2013. márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én szoktam,de csak énekelni.Van,hogy észreveszik,de lesz*r

om:)

Egyébként láttam már nem egy embert magában beszélni,az egyik a metróra szállt fel,és elővett egy újságot,azt mondta,"Na nézzük",én meg röhögtem magamban:)

2013. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, magamat néha:D Régen sokat voltam egyedül és rászoktam arra, hogy magamban beszélek, de nyugi, nem olyan vészes.
2013. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aha. Engem.
2013. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk általában csak az utcán vonuló, részeg, cigány emberek szoktak magukban beszélni, vagy esetleg énekelni.


Volt egyszer egy olyan, amikor ment egy hasonló bőrszínű ember az utcán full részegen, valakit odaképzelődött, és kiabált vele, meg próbált "verekedni" vele. :D

Kiabálta neki jó hangosan, hogy "kapd be a f@szom te b*zi elkaplak", aztán nekiment ennek a képzeletbeli emberkének, csak az meg szerintem elment előle mert majdnem elesett a részeg csávó :D Így vonult végig az utcán, meg közben még énekel(ni is próbál)t valamit.


Nem tudom, hogy ez így írásban hogy hangzik, de én majd besz@rtam a röhögéstől. :D

2013. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Néha elhaladok egy-egy tükröződő felület előtt, és ha oldalra nézek és éppen magamban beszélek, akkor látok ilyen embert.

Hogy miről? Amin éppen gondolkodom.

Mit gondolok? Amit éppen beszélek.

2013. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szembe szomszédban van egy öreg ember az szokott beszélni magában amikor megy biciklivel valahova, de most is beszél miközben a kertet rendezi...Kinéztem... Oké, most ott ül a néni is :D
2013. márc. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos én is belekevertem magam egy ilyen ciki szituációba. Hangosan szoktam tanulni, magyarázni magamnak, de persze csak otthon egyedül a szobában. Egyszer viszont megfeledkeztem magamról és sikerült közönség előtt is produkálni egy ilyet :D


Nem baj az, szerintem bárkivel megtörténhet, csak nehéz utána kimagyarázni, hogy nem vagy bolond :D

Egyébként a skizofrénia tünete, de a skizofrének oda is halucinálnak valakit ilyenkor. Én nem képzelődtem, csak hangosan gondolkodtam.

2014. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Négyeshatoson ült már velem szemben nénike, aki magában ordítozott egy bizonyos Béla nevű úrnak. Sajnos Béla nem tartózkodott a fedélzeten, vagy legalábbis eléggé úgy tűnt, de a néne nagyon ki volt rá bukva, elég csúnyákat mondott. Amikor először megszólalt, azt hittem egyébként, hogy rám mérges, mert - lévén Béla ugye nem volt ott - összevissza nézett mindenkire, miközben hamvas káromkodásait szórta
2015. aug. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!