Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miről kezdhetnék beszélni...

Miről kezdhetnék beszélni vele? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam.Szeptember óta ismerem,de kb egy szót se beszéltünk még(de a barátaival sem).Nem igazán vagyunk jóban,sőt...van egy két plusz oka is annak hogy nem vagyok szimpatikus neki(a külsőm,mert nem igazán vagyok szép,meg az hogy rengeteg dologgal bénázok :D)de főképp azt hiszem az a gond hogy nem ismer,mert egy szót sem beszéltünk,holott elsősorban elvileg nekem kellett volna nyitni(ebben az évben jöttem a suliba,összeszokott közösségbe)csak én meg nagyon,túlságosan is félénk típus vagyok.Amúgy nem mindig,de általában ugyanazzal a busszal járunk haza.Mikor,de főleg mit mondhatnék neki,amire(gondolom furcsa lehet hogy most hirtelen beszélgetni akarok vele+nem is kedvel annyira leginkább mert semmit nem tud rólam,mint ahogy írtam is)nem csak 1-2 szót válaszolna?

2013. febr. 6. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, monnd neki, hogy tök jó az osztály (ha jó) vagy: bocsi, meg tudnád mondani mi volt a lecke bioszból? De el is mondhatod az igazat, ahogy gondolod. :D
2013. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre hogy tök jó az osztály valószínű annyit mondana csak hogy "hát igen" vagy ilyesmi.A lecke jó ötlet lenne,de ő szinte sosem írja fel magának és ezt mindenki tudja az osztályból/suliból róla.:D
2013. febr. 6. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Hát akkor mondd neki, hogy fura, hogy még soha nem beszèlgettetek, aztán hátha erre mond valamit, ha nem, akkor meg mondod, hogy de sokan ( vagy kevesen ) vannak mindig ezen a buszon. De mondjuk erre is max. annyit mond, hogy hát igen, azért mondhatsz ilyeneket, mert utána már könnyebb lesz vele beszélgetni. :)

2013. febr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amúgy most én is ilyn helyzetben vagyok és én is 15/l vagyok.
2013. febr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!