Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyedül milyen programokat...

Egyedül milyen programokat csináljak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy ugye koncertre, ilyen helyekre egyedül menni öngyilkosság. Voltam már, de társaság nélkül az nagyon nem jött be. De nem is feltétlen esti dolgokra, programokra gondolok, hanem csak simán ha nincs "kéznél" senki, és mégis ki akarok menni, mit csináljak, hova menjek? Kirakatnézésből már elegem van.:))

2013. márc. 4. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
menj el a szabadba sétálni, futni, nézelődni. Vagy látogasd meg valamelyik távolabb élő rokonodat, minél messzebbre mész annál jobb. ahol senki nem ismer és csak úgy nézelődsz és sétálgatsz ilyen szép időben. szerintem ez a legjobb egyedüli program
2013. márc. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor magányos voltam, mindig délelőtt, vagy délután mentem és mindig plázákba, vagy bevásárlóközpontokba, vagy boltokba nézelődni. Így is elég pocsék volt egyedül, de programokat nem tudtam volna magamnak szervezni, mert megőrültem volna attól, hogy nem lett volna kivel megosztani az élményt.
2013. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látom annyira tragikusnak az esti programot, persze nagyban függ a helytől. Napközben lehet bárhol sétálni, vannak múzeumok és más szórakoztató helyek, vannak érdekes épületek, utcák, terek. Lehet sportolni, futni, kocogni, kirándulni, attól függően, mihez van éppen kedved. Lehet moziba menni, olvasni, és még ezer dolgot.
2013. márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!