Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnék népszerűbb lenni a...

Szeretnék népszerűbb lenni a suliban, de a barátnőim nem hagyják. Állandóan megsértődnek ha nem velük vagyok. Mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 09:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"A népszerűt úgy értem, hogy sehova nem hívnak el a suliból és kb levegőnek néznek.. nem ribanc akarok lenni, csak szeretném ha megkedvelnének"


Az a tapasztalatom, hogy ez sosem veszi ki jól magát. Ne akarj simulni, ne akarj hasonlítani senkire, inkább keresd meg a hozzád illő embereket (akik elvileg már adottak). Hidd el, baromira nem jó dolog olyan helyen lenni, ahol nem látnak száz százalékig szívesen.


Egy dolgot pedig most tanulj meg: kevés alávalóbb dolog létezik, mint amikor valaki azért játssza ki a barátait, hogy mások szemében nagyobbnak tűnjön. Számtalan ilyen embert ismertem és hányni tudnék tőlük.


Az új "barátaid" nem fognak befogadni, maximum megtűrni és a hátad mögött fikázni. Ha kíváncsiak lennének rád, már elhívtak volna amúgy is, ez nem fog megváltozni attól, hogy nyalsz nekik. Mindenki érezni fogja, hogy pedálozol, ezáltal kutyaként is fognak tartani, csak éppen nem fogják a szemedbe mondani.


Mint mondtam, nem egyetlen megfigyelésre alapozom a véleményem. Sok ilyen emberrel találkoztam, ők a tipikusan menő emberek körül lebzselő, a helyét nem találó slepp, akiket a rajongott emberek megaláznak és a hátuk mögött fikáznak. Általában ők a legmagányosabbak a világon, mert megrekednek két világ között: az elhagyott barátaik gerincesebbek náluk, így nem bocsátanak meg nekik, az új társaságuk meg csak arra vár, hogy lelépjenek és lehessen rajtuk élcelődni.


Ne érts félre, ha nem élvezed a barátnőid társaságát, akkor ne lógj velük, de ha szánt szándékkal be akarsz kerülni egy minden hájjal megkent társaságba, ahol senki nem kíváncsi rád, akkor nagyon le fogod járatni magad.

2013. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!