Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ócska k*rva stílusra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ócska k*rva stílusra váltanék, népszerűbb lennék?

Figyelt kérdés
Elég csúnya vagyok, de azt tapasztaltam, hogy egy "páwa" vagy egy szolis p*csa lehet akármilyen rusnya, mégis népszerű...
2011. dec. 8. 01:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Nem lennél semmivel se jobb!

Ha nincs önbizalmad,akkor inkább azon változtass!

Inkább legyél nyitott,és vicces!

Hány éves vagy?

2011. dec. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
16. Nincs semmim, amire önbizalmam lehetne.
2011. dec. 8. 01:14
 3/37 anonim ***** válasza:
Igen, részletkérdés, hogy miért...
2011. dec. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Hát, a helyzet az, hogy igen. Valóban népszerűbb lennél.


De nézd, az a sok ostoba a VV5-ben is népszerű. Kevesen nem ismerik őket. De milyen véleménnyel vannak róluk...


Ha ócska ku*va leszel, annak is fogsz kelleni. Egy ku*vának akit szétkefélnek naponta.

Ez igazából rajtad áll...


Lehetsz népszerű, de az életbe nem találsz normális srácot, de lesz rengeteg idióta aki kúrni szeret.

Vagy lehet normális, és bár kevesebb kapcsolattal, de lesz egy barátod aki talán magadért szeret ^^


Te döntesz ^^


21F

2011. dec. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Hát én elég kanos vagyok, mennyire vagy csúnya?


Megduglak amúgy bárhogy, csak nem akartam túl rámenős lenni. :D

2011. dec. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Magamért senki nem fog szeretni. Szánalmas és szerencsétlen vagyok a folyamatos kisebbségi komplexustól.

Ennél lehet valami rosszabb? Inkább legyek közönséges, de legalább érdeklődjön irántam valaki :(

2011. dec. 8. 01:29
 7/37 anonim ***** válasza:
Ja, hogy nem ez volt a kérdés. :D Hát akkor népszerűbb lennél biztos, egy éjszakákra. :D Ha viszont normális fiút akarsz magad mellé akkor csak elásod magad végleg tőlük ha még ribanc is leszel. :) Inkább legyél különleges művészetben, alkotásban vagy tudományban. Több örömöd lesz az életben egészét véve. Főleg ha vegyész leszel és szintetizálsz THC meg eksssssstáááááááásiiiiiiit. :D
2011. dec. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Olyan jó, hogy ezeket a tanácsokat senki nem gondolja komolyan. Ugyanúgy a magamutogatós r*bancok kellenek MINDENKINEK.
2011. dec. 8. 01:35
 9/37 anonim ***** válasza:
Mégis mit takar az az "elég" csúnya? A nyakam tenném rá, hogy rendben vagy, csak alulértékeled magad...:)
2011. dec. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
És tévedsz, az ócska ribancokat még társalgási szinten is kerülöm!
2011. dec. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!