Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék népszerűbb lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék népszerűbb lenni a suliban, úgy hogy a fiúk is felfigyeljenek rám. (többi lenn) Mit csináljak? Hogyan? 17/L

Figyelt kérdés
az osztályunk csendes/nem bulizós/"stréber" részébe tartozom.. elegem lett abból hogy a pasiaim is akik eddig voltak (2db) nem voltak valami jó pasik, mert úgy gondoltam, nekem úgyse jár jobb, az a baj hogy félek hogyha próbálnék közeledni a népszerűbbek/fiúk felé leráznának valamivel és elutasítanának.. meg nem is vagyok az a nagy társasági ember
2013. febr. 17. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
a külső eléggé meghatározó a kapcsolat elején. (de a belső tulajdonság hosszútávon fontosabb !)
2013. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"pasiaim is akik eddig voltak (2db)"


2FŐ, nem darab.:D

A külsődön változtass. Nem vagy akkora társasági lény az nem baj. Ettől még lesz rendes pasid.

2013. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szexi cucc, de nem qrvás.

Huncut visszaszólások, úgy hogy látszódjon veszed lapot.

Kicsit legyél "rossz", de annyira, hogy gondod legyen belőle.

(De a "suli után hazafelé minden nap pipálok" stílust nem ajánlom, bár ezzel garantált lenne a siker.:D)

2013. febr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így volta vele pár éve. Bár én nem akartam soha népszerűbb lenni csak egy barátot találni. Persze nem ugortam ár soha az első helyes fiúra aki felajánlkozott.

Lassan a 18. életévem felé kezdtem el egy sportot űzni és ott ismertem meg egy fiút aki jelenleg is a párom. (Szerintem helyes - bár kinek mi a szép...) Magyarán ne népszerű akarj lenni hanem keress egy kört ahol hozzád hasonlóak vannak :)Próba cseresznye :D

2013. febr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond a fiúnak hogy csak szex más semmi!Népszerű leszel!Ha ráakaszkodsz akkor menekülni fog mindenki tőled.
2013. febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!