Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet sokkal népszerűbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet sokkal népszerűbb egy olyan lány, aki komoly kapcsolatban él, mint az, aki szingli?

Figyelt kérdés

Ismerek ilyen lányt, mindenki őt akarja, pedig van párja, ráadásul elég régóta, szóval egyértelmű, hogy komoly a dolog.

Ezzel szemben itt vagyok én, egyedülálló, szerintem jól is nézek ki, barátságos vagyok, de hiába, ha ott vagyunk valahol mindketten, az biztos, hogy ő kerül előtérbe, én meg mintha ott se lennék.


2012. júl. 26. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert sugárzik róla, hogy elégedett. :)Szereti önmagát, és szeretik, neki van valakije, ő "értékes", tud valamit, stb.
2012. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A hosszú kapcsolat ahogy csak alakul, az ember benne egyre magabiztosabb lesz, ezáltal mindenkinek ő fog kelleni. A magabiztos emberek hódítanak!:)
2012. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez férfiaknál is így van.

Mikor nem volt barátnőm, nehezen jött össze, de mikor mégis, utána rengeteg lehetett volna.

2012. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én lassan 6éve vagyok a párommal,hangoztatom is,hogy még véletlenül se gondolják,hogy van esélyük,de mégis ,olykor feladni is képtelenek...Fogalmam sincs mitől lehet.Egy ideig jó érzés,de aztán már idegesítő.
2012. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Rejtély megfejtve. :) Egyszerűen "jelzőértékű", ha kell valakinek/másoknak/sokaknak az ember, de ennél is fontosabb, hogy elégedett lesz önmagával, szereti önmagát, és ez sugárzik róla.


Nincs vonzóbb a boldogságnál. :)

2012. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mert a tiltott gyümölcs mindig édesebb.
2012. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Akkor hogyan jöjjön össze valakivel ha úgysem érdekel senkit amíg szingli? -.-
2012. júl. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azok a szinglik is nagyon vonzóak, akik szeretik magukat, és egészséges önbizalommal rendelkeznek, egyedül is boldogok, nem kapcsolatfüggők, stb.
2012. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!