Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember, aki...

Létezik olyan ember, aki önszántából és saját szabad akaratából nézi az Éjjel-nappal Budapestet?

Figyelt kérdés

Én csak a hirdetését látom néha, de az is sok belőle. Elképesztő, hogy micsoda műsorokat képesek adni! Az Éjjel-nappal Budapest és A gyanú árnyékában vezeti nálam a feketelistát, de a Barátok közt sem sokkal marad le mögöttük. (Pedig mindnek csak a reklámját szoktam látni.)

Ha a halántékomhoz szorított revolverrel arra kényszerítene valaki, hogy nézzek végig egy részt az említett sorozatok valamelyikéből, különben megöl, valószínűleg a halált választanám. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy hogy képes ezeket valaki ÖNSZÁNTÁBÓL, DIREKT, SAJÁT SZABAD AKARATÁBÓL végignézni? Létezik ilyen ember egyáltalán?!

Ha van itt valaki, aki önszántából nézi az említett műsorok valamelyikét, kérem, írja le, hogy miért nézi! De ne azt írjátok, hogy "mert tetszik", hanem azt is fejtsétek ki, hogy mi tetszik benne! Várom a véleményeket.



2013. márc. 6. 11:51
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Hát, nem is tudom. Többen is írjátok azt, hogy "annyira rossz, hogy az már vicces". Én ezt valahogy nem értem. Ha az utcán látok egy embert, amint részegen üvöltözik és berúgja a buszmegálló üvegfalát, az is nagyon rossz, mégsem találok benne semmi, de semmi vicceset.

Valahogy így vagyok ezekkel a sorozatokkal is. Látom, abban nagyjából egyetértünk, hogy ez a legalja, ennél lejjebb már nehéz lenne süllyedni, néhányakat azonban valami számomra érthetetlen módon szórakoztat az ilyen elképesztő mértékű szenny.

Köszönöm az eddigi válaszokat, mindegyik hasznos volt. További hozzászólások is jöhetnek.

2013. márc. 8. 13:42
 12/27 anonim ***** válasza:
45%
Aki pozitív véleményt írt ezekről a műsorokról mind 0%-kal illetted, elég kattant vagy kisanyám...
2013. márc. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
59%
Hagyd békén, én is lepontoztam a pozitív véleményeket, meg téged is.
2013. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%

Képzeld el kedves kérdező hogy eleinte én is így voltam vele.Nem néztem belőle nagyjából 4ed órát és már téptem a hajam.

Aztán elmentem egy ismerősömhöz és szintén belebotlottam.Persze ez nem indok arra hogy újra rávegyem magam de mégis megtettem.

Hogy mit is gondolok...tény és való a szinészi játék a rendezés stb hagy kívánni valót maga után.És nem sok szintel jobb mint a gyanú árnyékában és társai.Kicsit hajaz is rá.Viszont akárhogy is nekem valamiért bejött.

Valahogy olyan életszaga van a szituációk a karakterek miatt.Persze lehet némileg eltúlzott és talán nem minden közösségre igaz az amit bemutatnak de elsősorban ugye a városi életmódot vetíti elénk ami szerintem nagyjából megegyezik a valósággal.Szerintem sokkal életszerűbb és kövezzetek meg de nézhetőbb mint a barátok közt.A bk 98 óta megy és személy szerint semmi létjogosultságát nem látom annak hogy továbbra is vetítsék.Persze tudom egyes szereplőknek baromi jó ez így eljátszogatnak még egy 20-25 évig.Talán az unokáim is nézni fogják.

De visszatérve az eredeti témához.Ennél a sorozatnál voltak vannak és lesznek is még rosszabbak.

Ez a sorozat ha másra nem arra mindenképp jó hogy görbe tükröt mutasson a fiatal társadalomról ami szégyen nem szégyen de nagyjából megegyezik a sorozatban veitett szereplők életével.Az hogy ezt valaki nem nézi jó szemmel és baromira bántja megértem de attól még nem fog eltűnni a jelenség.És hogy rossz példa a fiataloknak...szerintem a sorozat készitőinek sem az a célja mégha elsőre úgy tűnik is hogy ezt adagolják be hogy így kell élni ez a minta stb mert vannak tanulságos részek benne, és aki vesz rá hajlandóságot hogy megnézzen pár részt az erre rá is fog jönni.Ahány ember annyi világ látásmód.

Most biztosan azt gondoljátok majd hogy ez a hobbim hogy ilyen sorozatokat nézek és vessek magamra hülye vagyok de...ahány ember annyi vélemény.és szerintem időnként megkell próbálni a felszín mögé látni és nem rögtön epét hányni a méregtől. :)

2013. márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék bár így is sokat írtam hogy igaza van a kérdezőnek abban hogy ez lehet egy szelete a társadalomnak.Talán igen de nem vagyok biztos benne.Én vidéken élek és ha engem kérdezel nem sok példaértékű életet látok itt sem.Persze első ránézésre azt hiszed hogy sokkal különb pedig nem kicsit szebb a felszín nagyobb a képmutatás az álszentség.DE ha tudnád a vastag cukormáz mögött mik vannak.Vagy hülyeséget beszélek?Hallottam hallok nap mint nap történetek és látom is a két szememmel hogy mik zajlanak.Mindenki ugyanabban a "fertőben" él csak nem mindig olyan nyilvánvaló mert sokan titkolják szépítgetik a külvilág felé az életüket...mindenki eldöntheti mit hisz el és mit hajlandó tudomásul venni.
2013. márc. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
60%
a "barátok" közt,szerintem már unalamas,túl rég óta megy vége pedig nincsen..a gyanú árnyékában nem olyan rossz,csak túl drámai.vagy milyen:D,és szarok benne a szinészek...az éjjel-nappal budapestet viszont szeretem..a bemutató az tényleg elég "alpári",pedig azért maga a sorozat nem olyan...még valamelyiknek "munkájuk" is van:DD van benne buli,szerelem,fiatalok,hülyülések,veszekedések...mint a való életben a fiatalok között..:DD
2013. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
én pl mindenfajta filmet szeretek rengeteg dokumentumfilmet is nézek a discoveryn meg a national geographicon de azt mondom hogy minden filmet lehet nézni ha megnézel 2-3 részt megérted a lényeget oszt má el fog kezdeni érdekelni
2013. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
54%

Nem nézek sorozatokat, max. az ilyen Nagy házalakítás, meg Helyszínelők, meg Piszkos munkák, meg Mítoszrombolók, meg ehhez hasonló műsorokat, amiket nem kell epizódról epizódra követni ahhoz, hogy érthető és érdekes legyen, mert általában sajnálom az időt a tévézésre, nem érek rá minden nap ugyanakkor ott ülni.


Amikor az Éjjel-Nappal Budapest első részét vetítették, pont influenzás voltam, lázasan feküdtem az ágyban, így történt, hogy véletlenül pont megnéztem, mert oda volt kapcsolva a tévé. :)


Volt egy korszak az életemben, amikor elmenekültem otthonról és felköltöztem Budapestre. Csak egy szobát béreltem, teljesen idegen fiatalokhoz költöztem egy lakásba. Ők szintén bérlők voltak.

A sorozat eszembe juttatta ezt az időszakot. Nem, nem ez minden magyar fiatal élete, de egy bizonyos réteg tényleg így él. :) Pont így éltem akkor én is, max. többet dolgoztam. (mert amúgy nem túl hihető hogy egyesek ennyi kis lóf*sz melókkal albérletet fizetnek, kivéve 1-2 szereplőt)


Persze nem ez az ember életcélja, azóta párommal élek egy vidéki nagyvárosban, de azért jó volt nosztalgiázni, eszembe jutottak a "régi szép idők". :) Hogy voltam ilyen lökött is.


Nem nézek minden részt, nem érek rá mindig, letölteni is elfelejtem, annyira nem is fontos. Ha ráérek belenézek, sokszor csak pár percre mert mindig rohanok. :)

2013. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
35%
Azt hiszed érdekel, hogy lepontoztál? Erre is nyomj egy dislike-ot kérlek!
2013. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
30%

Sztem ha vki ilyen indulatokkal ír egy ilyen mint mondtam alapvetően pozitív kisugárzású műsorról(szórakoztat,kedvességet sugároz) akkor az a legnagyobb jóindulattal is egy barlanglakó,beszűkült tudatú,antiszoc emberke lehet de nyugodhat lepontozhatsz újra ha beletrafáltam;)


gyanú árnyékáról viszont egyetértek veled(múltkor láttam belőle néhány percet már rohamaim voltak :)) nagyon primitív,tipikus falusi szórakoztatásra épülő műsor(akinek nem inge nem veszi magára)

2013. márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!