Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember, aki...

Létezik olyan ember, aki önszántából és saját szabad akaratából nézi az Éjjel-nappal Budapestet?

Figyelt kérdés

Én csak a hirdetését látom néha, de az is sok belőle. Elképesztő, hogy micsoda műsorokat képesek adni! Az Éjjel-nappal Budapest és A gyanú árnyékában vezeti nálam a feketelistát, de a Barátok közt sem sokkal marad le mögöttük. (Pedig mindnek csak a reklámját szoktam látni.)

Ha a halántékomhoz szorított revolverrel arra kényszerítene valaki, hogy nézzek végig egy részt az említett sorozatok valamelyikéből, különben megöl, valószínűleg a halált választanám. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy hogy képes ezeket valaki ÖNSZÁNTÁBÓL, DIREKT, SAJÁT SZABAD AKARATÁBÓL végignézni? Létezik ilyen ember egyáltalán?!

Ha van itt valaki, aki önszántából nézi az említett műsorok valamelyikét, kérem, írja le, hogy miért nézi! De ne azt írjátok, hogy "mert tetszik", hanem azt is fejtsétek ki, hogy mi tetszik benne! Várom a véleményeket.



2013. márc. 6. 11:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
14. válaszoló jól megmondta;) ott a pont:)))
2013. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Barátok közt-öt nézem. Néha elég szánalmas, de ilyen tényleg előfordulhat a való életben, és vmikor vicces is. A gyanú árnyékában viszont egy fos, üvöltöznek benne, hihetetlen... Az éjjel-nappal Budapest nézhető, vannak benne durvább részek, de úgy egészében tanulságos... legalább nem leszek olyan, mint ők. Lali haláli nagy arc.xddd Képzeld kedves kérdező, nem vagyok buta, és nem agypusztítóak ezek a dolgok. Jó tanuló vagyok, felnőttekkel udvarias, nézek néha ilyen természetes filmeket, állatokkal kapcsolatos dolgokat, szóval köszi szépen. Nézem a Szulejmánt is, ami a legeslegjobb sorozat a világon.:) És az egy elég értelmes sorozat.
2013. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
49%
én nézem
2013. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Az Éjjel-nappal Budapestet még egyszer sem láttam, de nem is nagyon érdekel. A gyanú árnyékából megnéztem egyszer egy részt, hát, inkább nem minősítem... alig hittem el, hogy ez komoly, hogy egy ilyet képesek műsorra tűzni. A Barátok köztöt régebben hol néztem, hol nem, most már jó pár éve nem láttam.
2013. ápr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Létezik igen,én is nézem !!és meg mondom öszíntén ,hogy szeretem is nézni!!!Aki nem szereti az ne nézze!!Ennyi!!!
2013. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
53%
Személy szerint kiakadok a leszbi lányoktól,de azért fő műsor időben,nem gyenge ezek után mi jön? Jön a szopós meg nyalós jelenet?? Azért minőség van Magyarországon. Tükröt tartanak az emberek elé ezzel és példa értékű is,hogy látjátok ezt kell csinálni,költözz össze másokkal,lehetőleg minél rövidebb idő alatt dugasd meg magad az összes pasival,ne dolgozz,igyál keményen,legyél önérzetes és legyen hatalmas arcod. Pasiknak,legyél kemény ,mint a Joe,üssél ki mindenkit,lehetőleg 18-20 éves korban csinálj egy gyereket akit szarj le. Csonka családok,drog,r.i.b.a.n.c.o.k.,verekedés,őrület,kiabálás. Ezt nem kell nézni,elég a híradó ehhez. Szánalmas.
2013. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
100%

Hatalmas nagy like a kérdezőnek!

Ha kamerára vennének egy majmot ahogy körbe-körbe biciklizik, majd egy éven keresztül ugyanezt leadnák akkor is lennének akik nézik. Valószínűleg ez a közönség megegyezik a az Éjjel-nappal Budapest nézőinek táborával.

Úgyhogy nyugodj meg, a hiba nem benned van;)

2013. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!