Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálják a cigányokat?

Miért utálják a cigányokat?

Figyelt kérdés
Nekem semmi gondom nincs velük. sok cigány haverom vagy és normálisak, nem loptak meg és még nem hagytak cserdben még a cigány zenét is kedvelem.

2013. márc. 9. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van cigány ismerősöm. Semmi bajom vele, nagyon kedves, értékes ember.

Viszont nagyon sok negatív tapasztalatom van cigányokkal, amikor beszólogatnak, kötekednek, lopnak. Na az ilyenek miatt vannak előítélteim.

2013. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Vagy elcigányosodott magyar vagy, vagy szerencsés.

Láttál már igazi vérbeli cigányokat? Ha élőben nem, nézz szét youtubeon vagy Borsod megye közepén. Van akkora szerencsém, hogy minden nap találkozok olyanokkal.

2013. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
nem hiszem, hogy a dolgozó rendes cigányokkal lenne baja bárkinek is. Inkább az a probléma, hogy náluk tömeges a munkaundor, hangos, durva viselkedés, alacsony iskolázottság.
2013. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Másoknak nem rendes cigányokkal volt először tapasztalatuk, hanem olyanokkal, akik loptak, stb.

És akár egy rossz élmény is elég lehet ahhoz, hogy valaki megutálja őket.

2013. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"Vagy elcigányosodott magyar vagy, vagy szerencsés.

Láttál már igazi vérbeli cigányokat? Ha élőben nem, nézz szét youtubeon vagy Borsod megye közepén. Van akkora szerencsém, hogy minden nap találkozok olyanokkal."


Mi az, hogy vérbeli cigány?

2013. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
* Milyen a vérbeli cigány?
2013. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ajjajj.. Úgy látom szélsőséges cigányutálók vs nemisigaz-acigányok rendesek vita van kialakulóban.
2013. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Tavaly nyáron két haverommal (mindhárman 14 évesek) mentünk le a patakhoz, ami az egyik haverom háza mellett folyik kb. 100 méterre. Mentünk a híd felé mind a hárman, ahol beszélgetni szoktunk, még 50 méterre volt, csak meg kellett állnunk közben valaminek... na de minek állnánk meg a földút közepén?

Hát mert kimászott a híd alól egy kis cigány kölyök, nagyjából 10 éves lehetett. Elkezdett nekünk anyázni. Hármunkból ketten biciklivel voltunk, úgyhogy egy kis büdös cigányozás után visszamentünk a haveromék háza elé, letettük a bicikliket náluk, utána kijöttünk a házuk elé. Még akkor is kiabált nekünk valamit. Amikor meguntuk, elindultunk szép lassan, "nyugodtan" felé, be is húzta a csíkot a híd alá. Gondoltuk, nem sétálgatunk mi, inkább ott maradunk a ház előtt beszélgetni.

Egész nyugodtan elvoltunk, beszélgettünk arról a kis taknyosról, hogy biztosan késik a segélyük. :D

Akkor meghallottuk megint azt a kis csórót. Abban a pillanatban eltakarta egy fa a cigány kölyköt, úgyhogy felálltunk megnézni, hogy tényleg ő kiabál-e? Pont akkor mászott ki még 2 kölyök a híd alól. Röhögtünk, hogy honnan jönnek már olyan sokan. Ők is hárman voltak. Kb. 100 méter volt köztünk, akkor még mertek k*rva anyázni nekünk, meg persze mi is. :D

Aztán csendben maradtunk, hátha befogják már. De nem. Aztán az egyik haverom mondta, hogy visszaszámol 3-tól, 0-nál futás feléjük:

...3 Közben én még előkészítettem a csúzlimat, éppen nálam volt.

...2 ...1

FUTÁÁÁÁÁS!!!!

Futottunk feléjük, lőttem őket csúzlival is, úgy futottak, hogy még azért közben mertek anyázni. Azon a napon nem mertek visszajönni.



Úgyhogy ezért utálom őket, mert mindig nekik áll feljebb, főleg amikor nagy 18 évesek próbálnak befenyíteni az utcán mert nincs nálam cigi, akkor inkább nem szólok hozzájuk, hanem megyek tovább. K*rva nagy szerencsém van, mert még sosem kellett verekednem cigányokkal.

Félnünk kell tőlük az utcán, magamat pedig nem tudom megvédeni jogosan, mert alig van rá alkalmas eszköz. Paprika sprayt akarok majd beszerezni a közeljövőben, mert sosem lehet tudni hogy mikor támadnak a nagy kani cigányok.

2013. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

http://www.youtube.com/watch?v=uGhNbLykM1s


http://www.youtube.com/watch?v=4i6ugDhXgLY


http://www.youtube.com/watch?v=i0BC8q-zfbQ


Ez csak elenyésző ok, amiket linkeltem, ettől sokkal több van. :D


Amúgy nekem is vannak normális cigány ismerőseim, de attól még nem lesz mindenki angyalka.

2013. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A legtöbben nem tudják mit jelent utálni, csak üres kifejezésként használják olyan dolgokra amiktől egy kicsit idegenkednek. Ha valaki azt mondja utálja a cigányokat akkor mindegyiket utálja nincs kivétel, az ilyen lény rasszista. Azonban legtöbb ember averzív rasszista.
2013. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!