Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leallitani egy...

Hogyan lehet leallitani egy beteges irigy embert aki allandoan alatesz mindenkinek es nem lehet bizonyitani amit csinal?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akinek az a szorakozasa hogy masoknak mindent visszamond es meg kitekeri a dolgokat hazugsaggal es olyan ugyesen elhiteti masokkal hogy mindenkit egymas ellen fordit aki neki utban van, es ha a szemebe beolvas az ember, akkor agresszivan lep fel, nem lehet feljelenteni mert ugyesen csinalja a dolgokat, volt mar bortonben garazdasag miatt regen. A veres nem hasznal neki mert mar sokan megvertek es akkor is nagyon gonosz es folytatja, hogy lehetne az ilyet leallitani, valaki tudna egy jo tanacsot??

2013. márc. 12. 10:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem tettem hozza, hogy a fiu szlovakiabol szarmazik de szabolcs szatmar bereg megyeben nott fel, felig szlovak es nagyon rafinalt bizonyos dolgokban, de foleg alkohol befolyasa alatt agressziv, amugy meg sunyi, alamuszi, a haverom befogadta a lakasaba fel evig es almaban a fiu meg akarta olni a baratnojevel egyutt, de a haverom nem tett feljelentest csak jol megverte a fiut, de velem meg mindig szorakozik es belekever a dolgaimba, nem tudom mit tegyek, de en nem akarok verekedni mert nem vagyok olyan.
2013. márc. 12. 10:37
 2/4 anonim válasza:
Az ilyennek esetleg csak egy pszichiáter segithet,valszeg rossz gyerekkora volt és abban leli örömét,ha másnak is olyan rossz,mint neki. Sajnos vannak ilyen emberek!
2013. márc. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kezelni csak szakember tudja, mert feltehetően kicsi korában olyan trauma érte, amit így kompenzál.

Ki kell kerülni, kevés érintkezési felületet hagyni, akikkel összeveszejt, őszintén tisztázni a félreértéseket. Ha nem lehet, akkor őt is csak elkerülheted. Fokozatosan mindenki felismeri a helyzetet, de az hosszú idő, és függ a többiek hozzáállásától.

2013. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugyerzem a fiu maga a Satan! Remek phihologia erzekkel rendelkezik, magaba tudja bolonditani a noket es az emberek 90 szazalekaval barmit elhitetni, a haveromat ki akarta tenni a sajat lakasabol es kabitoszert csempeszni a taskajaba hogy rahivja a rendorseget es a haveromat becsukjak, addig o elbirtokolja a lakast!!! A srac baratnoje egy romaniabol jott ciganylany, az ugyanolyan aljas mint a baratja!!! Probalom kikerulni,de nem hagy beket nekem, miatta a munkahelyemrol is kirugtak, mert elhitette a fonokkel hogy alkoholista vagyok, pedig ba baratam bizonyitottak hogy, nem csak nem iszom, meg el is itelem az alkoholt, sot a csaladban sem mivott senki!!! Nem lehet leallitani a sracot!!!
2013. márc. 12. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!